Koszykówka

Ruszył XVII memoriał Aleksandry Piotrowskiej

19 września 2020, 20:35
Tradycyjnie przed rozpoczęciem sezonu, w Gorzowie rozgrywany jest memoriał imienia Aleksandry Piotrowskiej. Biorą w nim udział młode gorzowianki – między innymi te, które zdobyły niedawno tytuł mistrza Polski U18.

Pierwsze sparingi koszykarek z Gorzowa

12 września 2020, 18:18
W sobotę i niedzielę koszykarki z Gorzowa rozegrały dwa kontrole mecze. Oba w Bydgoszczy z miejscowym Basket 25. W ten sposób obie drużyny rozpoczęły drugi etap intensywnych przygotowań do nowego sezonu.

Złoto dla gorzowianek!

7 września 2020, 08:50
Złote medali Mistrzostw Polski U18 w koszykówce kobiet zawisły na szyjach gorzowianek. W niedzielne popołudnie podopieczne trenera Janusza Kopaczewskiego pokonały poznański AZS 54:49.

Juniorki z Gorzowa zagrają o złoto!

5 września 2020, 19:25
Los nie był łaskawy tym razem dla zespołów z Trójmiasta. W półfinałach MP U18 w koszykówce kobiet, odpadły dwa miejscowe zespoły. Arka Gdynia została praktycznie rozbita przez gorzowski AZS, a drużyna z Politechniki Gdańskiej przegrała w drugim meczu półfinałowym z Eneą AZS Poznań.

Akademiczki w ćwierćfinale MPU18

3 września 2020, 19:19
W drugim meczu turnieju finałowego mistrzostw Polski U18 koszykarki ENEA AZS AJP Gorzów wygrały z MUKS Poznań 70:54 i z pierwszego miejsca awansowały do ćwierćfinału, w którym zmierzą się z UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki. MVP spotkania z poznaniankami została wybrana Aleksandra Kuczyńska, która zdobyła 14 punktów oraz miała 6 zbiórek i 3 asysty.

Pierwsza wygrana w turnieju MP U18

2 września 2020, 16:24
Akademiczki z Gorzowa rozpoczęły walkę w turnieju mistrzostw Polski U18. W pierwszym meczu podopieczne trenera Janusza Kopaczewskiego pokonały drużynę z Sokołowa 62:43

Gorzowski AZS faworytem finału MP U18

1 września 2020, 10:38
W nietypowej odsłonie i w nietypowym terminie 1 września startuje turniej finałowy mistrzostw Polski do lat 18 kobiet, który rozgrywany będzie w Gdańsku oraz Gdyni. Wśród faworytów tegorocznego turnieju wymienia się gorzowski AZS. Jak będzie w praktyce? Okaże się już 6 września.

Koszykarki po pierwszy treningu

31 sierpnia 2020, 22:13
Koszykarki PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów już po pierwszym treningu w sezonie 2020/2021. Na pierwszym treningu były wszystkie polskie seniorki oraz Cheridene Green i Borislava Hristova.

Gorzowianki z tytułem mistrzowskim!

30 sierpnia 2020, 11:00
Wielkim sukcesem zakończył się turniej finałowy mistrzostw Polski U17 3x3. Koszykarki Enea AZS AJP Gorzów z kompletem zwycięstw sięgnęły po złoty medal! W składzie gorzowskiej drużynie wystąpiły Julita Michniewicz, Marcelina Harasimowicz, Martyna Kurkowiak i Karolina Kamińska.

Znamy tegorocznych rywali w Eurocup Women

17 sierpnia 2020, 12:16
Koszykarki InvestInTheWest Enea Gorzów w europejskich pucharach zagrają z rosyjską drużyną PBC MBA Moscow , czeskim KP Brno, i tureckim zespołem Birevim Elazığ İl Özel İdare SK.