Rozgrywki Młodzieżowe

Gorzowianki w finałach 3x3

29 czerwca 2020, 12:19
Pod koniec sierpnia w Gdyni odbędzie się turniej finałowy mistrzostw Polski 3x3 w koszykówce. W minioną sobotę, dwa gorzowskie zespoły wywalczyły awans do finałów. Turniej rozegrano we Wrocławiu.

Koszykarki z AZS-u w szerokiej kadrze Polski

14 czerwca 2020, 12:05
O tym, że gorzowski AZS to najlepiej szkolący klub w Polsce, nie trzeba nikogo przekonywać. Nie trzeba nawet wierzyć w hasła reklamowe. Wystarczy spojrzeć na liczby. Następczynie Kasi Dźwigalskiej czy Agnieszki Szott-Hejmej z powodzeniem reprezentują nasz kraj na arenie międzynarodowej.

Trzeci zespół w Polsce!

18 lutego 2019, 10:59
Brązowy medal mistrzostw Polski w koszykówce kobiet U22 wywalczyły podopieczne trenerów Roberta Pieczyraka i Janusza Kopaczewskiego. Akademiczki wygrały mecz o trzecie miejsce z krakowską Wisłą.

Młode gorzowianki w ME U16

27 sierpnia 2018, 22:59
W składzie reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy grupy A do lat 16, znalazły się 4 zawodniczki z naszego klubu. W Kownie biało-czerwonych barw broniły: Weronika Dudek, Joanna Kobylińska, Aleksandra Kuczyńska i Ewelina Śmiałek.

AZS AJP mistrzem Polski!

13 maja 2018, 18:43
Bezkonkurencyjne dla swoich rówieśniczek okazały się koszykarki Enei AZS AJP Gorzów Wielkopolski zdobywając złote medale w kategorii do lat 18 kobiet. Podopieczne Roberta Pieczyraka w finale pokonały UKS Trójkę Żyrardów 87:47. Trzecie miejsce dla PTK CIS Multis Multum Pabianice.

Młode akademiczki wicemistrzyniami Polski!

25 lutego 2018, 17:16
Jeszcze przed turniejem niewiele osób wskazywało, że po raz kolejny o tytuł mistrzowski w kategorii U22 bić się będą gorzowianki. Podopieczne trenera Roberta Pieczyraka przegrały w finale ze swoim odwiecznym rywalem – drużyną z Gdyni.

Juniorki AZS ze złotym medalem!

21 maja 2017, 18:47
Złoty medal mistrzostw Polski dla gorzowskiego AZS AJP. Koszykarki z Chopina jak burza przeszły przez wszystkie eliminacje i w finałowym starciu pokonały bratni zespół z Poznania 58:49.

Złoto w zasięgu ręki

20 maja 2017, 22:06
Półfinały dla akademiczek – tych z Gorzowa i tych z Poznania. W niedzielę gorzowianki we własnej hali zmierzą się w walce o tytuł mistrza Polski z...AZS-em. Drużyny Enea AZS AJP Gorzów i Enea AZS Poznań o 14 stoczą bój o złoto.

Finałowe starcia w Gorzowie

17 maja 2017, 22:13
W Gorzowie rozpoczęły się finały Mistrzostw Polski Juniorek. Osiem zespołów walczyć będzie o awans do strefy medalowej, a tylko jeden z nich stanie na podium. Nowego mistrza Polski U18 poznamy już w niedzielę.

Młode akademiczki w strefie medalowej

14 maja 2016, 09:50
Trzy mecze w finałowym turnieju mistrzostw Polski juniorek mają za sobą młode koszykarki Enea AZS PWSZ Gorzów. Akademiczki już w czwartek wywalczyły sobie awans do strefy medalowej.