8 czerwca 2020, 12:01
Miasto otworzyło właśnie oferty, które wpłynęły to przetargu na przebudowę stadionu lekkoatletycznego przy ul. Krasińskiego w Gorzowie. Niestety nie mamy dobrych informacji. Wszystkie oferty znacznie przewyższają budżet. Najtańsza oferta jest wyższa o 8 mln 472 tys. zł, a najdroższa o 12 mln 461 tys. zł. Wszystko wskazuje na to, że przetarg zostanie unieważniony.

Srebrny Tyszkowski

9 września 2016, 11:03
W drugim dniu Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janerio gorzowski zawodnik zdobył medal. Bartosz Tyszkowski zajął drugie miejsce w pchnięciu kulą i przegrał złoto zaledwie o centymetr.

Gorzowscy lekkoatleci z medalami

15 lutego 2016, 14:14
W miniony weekend zawodnicy ALKS PWSZ Gorzów wywalczyli dwa medale podczas halowych mistrzostw Polski w Spale.

Natalia Kaczmarek z rekordem Polski

8 lutego 2016, 09:26
W miniony weekend zawodnicy gorzowskiego ALKS PWSZ brali udział w mitingu lekkoatletycznym w Spale. Najlepiej zaprezentowała się Natalia Kaczmarek, która poprawiła rekord Polski juniorek w biegu na 300 metrów.

Bieg Trzech Jezior

18 lipca 2015, 11:25
W najbliższą niedzielę 19 lipca w Ośrodku Przywodnym Nierzym odbędzie się III Bieg Trzech Jezior. Bieg Organizowany jest przez Nadleśnictwo Kłodawa wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Referatem Sportu Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miasta.

Brąz Agaty Borowiak

3 lipca 2014, 22:13
Zawodnicy ALKS PWSZ Gorzów świetnie spisali się na Mistrzostwach Polski Juniorów w Toruniu. Agata Borowiak zdobyła brązowy medal w biegu na 100m ppł. z czasem 14.31s - PB oraz zajęła 11 m-ce w skoku w dal.

Gimnazjaliści z medalami

26 czerwca 2013, 13:13
Rozgrywane w Białymstoku Mistrzostwa Polski Szkół Gimnazjalnych w lekkiej atletyce okazały się wielkim sukcesem młodzieży z Gorzowa Wielkopolskiego.

Medal na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców

6 września 2012, 11:57
W miniony weekend w Radomiu odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce. Czwórka zawodników (U-23) reprezentowała tam barwy naszego miasta.

Medale lekkoatletów

25 lipca 2012, 00:12
Młodzi lekkoatleci uczestniczyli w ostatni weekend w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbywała się w Krakowie. Mateusz Szczepaniak wrócił z tych zawodów z medalem.

Gorzowski etap za nami

11 lipca 2012, 16:38
Dzisiaj na bieżni stadionu Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie odbył się 19. etap jednego z 42 maratonów, które śmiałkowie zamierzając przebiec w ciągu 42 dni. Po przebiegnięciu dystansu 42,195 km na mecie znalazło się trzech najwytrwalszych.