Live

Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin

.., 16:00

Relacja

Bieg 15 2:4 (53:37) Zmarzlik przez dwa okrążenia, umiejętnie, odpierał ataki Hampela. Lampart i Thomsen niemal równocześnie wpadli na metę. Sędzia długo oglądał powtórki i ostatecznie przyznał dwa oczka Duńczykowi. Dzięki temu Stal wygrała ostatni wyścig.
18:20 Taśma w ostatnim biegu. Wykluczony został Łaguta. Ostrzeżenie otrzymał Jarosław Hampel
Bieg 14 4:2 (51:33) W pierwszym biegu nominowanym nie działo się zbyt wiele. Gospodarze już bez ciśnienia przywieźli do mety cztery punkty. Pierwszy był Michelsen, drugi Thomsen, trzeci Zagar, czwarty Karczmarz
Bieg 13 (1:5) 47:31 Zmarzlik i Thomsen wygrywają 5:1 gonitwę numer 13. Gorzowian próbował doścignąć jedynie Michelsen, ale ostatecznie to gorzowianie triumfowali ratując nieco honor drużyny. Czwarty był Miesiąc.
Bieg 12 3:3 (46:26) Bezbłędny Hampel wygrywa gonitwę 12, drugi przyjechał Zmarzlik, trzeci Karczmarz, który na ostatnich metrach wyprzedził Trofimowa.
17:51 W biegu 12 podwójna zmiana taktyczna. W miejsce Woźniaka i Bartkowiaka pojadą Zmarzlik i Karczmarz.
Bieg 11 5:1 (43:23) Znakomita jazda parą lublinian. Zagar z Łagutą bez większego problemu pokonali parę Thomsen - Kasprzak.
17:42 Szymon Woźniak w nSport+: Staram się, robię co mogę i w boksie z teamem i na torze. Nie wychodzi. Rywale są na torze znacznie lepsi.
Bieg 10 4:2 (38:22) Ze startu znów jako pierwsi wyszli gospodarze, bezkonkurencyjny był Jarosław Hampel. Za nim jechał Zmarzlik, który uciekał przed Zagarem. Bez punktu tym razem Karczmarz.
Bieg 9 5:1 (34:20) Kasprzak po starcie na przeciwległej prostej wyszedł na prowadzenie, mimo że z przodu jechała para Łaguta - Miesiąc. Na ostatnim okrążeniu Łaguta wyprzedził Kasprzaka. Do końca na KK naciskał też Miesiąc i ostatecznie minął go na linii mety. Zawiódł po raz kolejny Szymon Woźniak.
17:29 Na pewno powalczymy, ja nie mogę być zadowolony z ustawień, czuję że motocykle są szybkie, będziemy walczyć do samego końca - mówił w wywiadzie dla nSport+ Anders Thomsen.
Bieg 8 5:1 (29:19) Gorzowianie znów przegrali start. Kasprzak z trzeciej pozycji próbował doścignąć Lamparta. Niezagrożenie z przodu jechał Michelsen. Czwarty przyjechał Thomsen.
17:20 - W ostatnim meczu szczęścia nie miałem, ale dzisiaj trafiłem z ustawieniami idealnie. Sprzęt się dobrze spisuje i czuje się dobrze na motocyklu - mówił w wywiadzie dla nSport+ Rafał Karczmarz.
Bieg 7 5:1 (24:18) Łaguta i Miesiąc wyszli spod taśmy jak torpedy. Przez cztery okrążenia gonił ich nasz mistrz - Bartosz Zmarzlik. Gorzowianie w tym wyścigu byli bez żadnych szans. Zmarzlik jechał daleko za gospodarzami, tak samo jak Bartkowiak.
Bieg 6 2:4 (19:17) Gorzowianie ze startu wyszli znakomicie, na prostej rozdzielił ich Michelsen. 3 punkty przywiózł Kasprzak, dwa Michelsen, 1 Woźniak i bez punktu Trofimow.
Bieg 5 5:1 (17:13) Znakomity start pary Hampel - Zagar. Zmarzlik przy kredzie usiłował wyprzedzić zawodników Motoru. Poźniej Thomsen wyprzedził Zmarzlika i próbował doścignąć Hampela. Niestety, bez rezultatu. Pierwszy linię mety minął Zagar, drugi Hampel, trzeci Thomsen i czwarty Zmarzlik.
Bieg 4 1:5 (12:12) Znakomity start Karczmarza, który walczył z Lampartem o prowadzenie. Tuż za nimi jechał Thomsen, który na ostatnich metrach wyprzedził zawodnika Motoru Lublin. Czwarty przyjechał Miesiąc.
Bieg 3 3:3 (11:7) Znakomity start Zmarzlika, który cały czas odpierał ataki Michelsena, o trzecie miejsce walczyli Zagar z Woźniakiem. Ostatecznie wyścig wygrał Zmarzlik, ale na końcu przyjechał drugi zawodnik Stali. Michelsen był drugi, trzeci Zagar.
16:42 Żółta kartka dla Wiktora Lamparta za zajechanie drogi Karczmarzowi.
Bieg 2 4:2 (8:4) Atomowy start Lamparta, po czym lublinianie wyszli na podwójne prowadzenie. Honor Stali uratował Karczmarz, który cały czas naciskał na prowadzącego Lamparta. Trzeci przyjechał na metę Trofimow, bez punktu Bartkowiak. Karczmarz pokazał w tym biegu, że potrafi jeździć i ścigać się z każdym.
Bieg 1 4:2 Cała czwórka wyszła równo ze startu. Na prostej Hapel wysunął się na prowadzenie. Za nim jechał Kasprzak i Woźniak. Na ostatnim okrążeniu Łaguta wyprzedził Szymona Woźniaka, kóry popełnił prosty błąd, odjeżdżając od krawężnika.
16:23 - Porażka z Lesznem to już historia. Jesteśmy dzisiaj w Lublinie, skupiamy się na tym meczu. Następny mecz w domu pokaże, czy to wywnioskowaliśmy, będzie wdrożone i czy da to nam wynik pozytywny. Musimy wygrywać starty - mówił w wywiadzie dla nSport+ - trener Stanisław Chomski.
16:15 ZZ za Iversena. W meczu z Motorem Lublin Iversen był awizowany w meczowym składzie z numerem 3, tak więc Stanisław Chomski skorzysta z „ZZ-ki” już w pierwszym wyścigu.
16:00 Znakomita pogoda w Lublinie. Prognozy nie były zbyt optymistyczne, ale nad stadionem przy Alejach Zymuntowskich świeci słońce. Mamy nadzieję, że zawody odbędą się bez większych problemów.

Imprezy