sells gorzów
masita gorzów
WartaNożna

Czwarte zwycięstwo z rzędu. Warta utrzymała lidera

Warta Gorzów po raz kolejny wywiozła trzy punkty z terenu przeciwnika. Granatowo-bordowi wygrali na terenie beniaminka z Iłowej 3:2. Granatowo-bordowi po pierwszej połowie prowadzili jedną bramką, której zdobywcą był Michał Przybyła

W drugiej połowie obie drużyny się otworzyły, czego rezultatem był grad bramek. Najpierw w 51 minucie wyrównali gospodarze, ale niewiele później gorzowianie znowu wyszli na prowadzenie dzięki karnemu wykorzystanemu przez Wiktora Witta. Miejscowi nie chcieli jednak oddać tego meczu bez walki i ponownie zdobyli gola, tym razem na 2:2. Ostatnie słowo należało jednak do podopiecznych Pawła Wójcika, którzy zamknęli wynik spotkania bramką na 3:2, a jej autorem był 16-letni Marcel Kasprzak

Po 5 kolejkach IV ligi lubuskiej warciarze są liderem z 13 punktami na koncie. Granatowo-bordowi za tydzień podejmą w Gorzowie zielonogórskie TS Przylep.

Piast Iłowa – Warta Gorzów 2:3 (0:1)

? 51’, ? – Przybyła, Witt (k.) 52’, Kasprzak

Piast (wyjściowy): Puchalski, Pankowski, Koseła, Melnyk, Bagiński, Góral, Paszek, Hutyria, Żebrowski, Matuszewski, Ohagwu.

Warta: Chizhykov, Siwiński, Gołdyn, Szałas, Posmyk, Surmaj, Tsuchiya, Witt, Zakrzewski (Tyszenko), Ufir, Przybyła (Kasprzak).