sells gorzów
masita gorzów
NożnaPozostałe

Konkurs!

Mamy dla naszych Czytelników kolejny konkurs przygotowany z naszym Partnerem – Salonem Masita Gorzów! Z okazji niedzielnego finału Mistrzostw Świata Kobiet (początek o godzinie 17), w którym zmierzą się Amerykanki z Holenderkami, będą do zdobycia dwie nagrody. 

Głównym warunkiem jest wytypowanie prawidłowego wyniku spotkania USA – Holandia w komentarzu pod naszym postem konkursowym na Facebooku. Pierwsza osoba, która wskaże prawidłowy rezultat, otrzyma koszulkę meczową piłkarek gorzowskiego TKKF Stilon, a druga szalik reprezentacji Polski. Typować można aż do rozpoczęcia spotkania, czyli niedzieli, godziny 17. WAŻNE: wpisy edytowane nie będą brane pod uwagę!

Jak wziąć udział w zabawie? Zasady są bardzo proste! Na naszym profilu na Facebooku udostępniliśmy post konkursowy.

Polub post konkursowy

Udostępnij post konkursowy publicznie

Wpisz w komentarzu pod postem swój typ na wynik niedzielnego finału (można wskazywać remis, w razie dogrywki, bądź dogrywki i karnych będziemy brać pod uwagę wynik do końca dogrywki).

Pierwsza osoba, która wskaże dokładny wynik i spełni pozostałe warunki otrzymuje koszulkę meczową TKKF Stilon, zaś druga szalik reprezentacji Polski. Jeżeli nie uda się to nikomu, to nagrody wylosujemy wśród wszystkich uczestników konkursu.

Zapraszamy do zabawy i powodzenia!

Przypominamy także, że w związku ze współpracą naszego portalu z Salonem Masita Gorzów (Borowskiego 7), każdy kto wybierze się na zakupy do naszego Partnera, na hasło “Sportowy Gorzów” otrzyma rabat -20%.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close