sells gorzów
masita gorzów
StilonNożna

Stilon Gorzów się rozpędza. Drugie zwycięstwo z rzędu

Stilon Gorzów Prosupport - Carina Gubin 2:1

Przerwa spowodowana odwołanym meczem nie przeszkodziła Stilonowi Gorzów Prosupport w 5. kolejce IV ligi lubuskiej. Podopieczni Kamila Michniewicza pokonali 2:1 Carinę Gubin.

Bohaterem meczu ponownie był Adrian Nowak, który drugi raz z rzędu zdobył dwie bramki. Gorzowianie tym razem wyszli na prowadzenie już w 20. minucie za sprawą właśnie tego zawodnika. Wynikiem 1:0 skończyła się pierwsza połowa, ale już pięciu minutach drugiej “niebiesko-biali” powiększyli prowadzenie i w dalszym ciągu kontrolowali przebieg pojedynku. Goście dopiero w końcówce zdołali postraszyć, strzelając kontaktowego gola w 81. minucie. Na więcej gospodarze im już jednak nie pozwolili, dzięki czemu odnieśli drugie z rzędu zwycięstwo. To może oznaczać wejście do walki o najwyższe cele, ale kolejne mecze zweryfikują ten pogląd.

Stilon Gorzów Prosupport – Carina Gubin 2:1 (1:0)
Bramki dla Stilonu: Nowak 20′, 50′

Skład wyjściowy Stilonu: Bukowski – Ograbek, Kaczmarczyk, Nowak, Błajewski, Maliszewski, Wiśniewski, Łaźniowski, Ogrodowski, Zakrzewski, Kunowski
Trener: Kamil Michniewicz

Sędzia główny: Krzysztof Brzeszkot (Zielona Góra)

Autor: Marcin Malinowski
Fot.: Dawid Lis
Wynik: Facebook

Pokaż więcej

Marcin Malinowski

Fachem dziennikarskim pałam się od lat blisko 10, więc już sporo za mną, ale myślę, że jeszcze więcej przede mną. W przeciągu tej dekady współpracowałem z wieloma redakcjami, dla niektórych pisząc nadal. Wszystko zaczęło się od lokalnego portalu egorzow.pl i nieukrywanej pasji do żużla. Stąd też w niedługim czasie znalazłem swoje miejsce w Sportowych Faktach, będących dziś częścią Wirtualnej Polski oraz w Tygodniku Żużlowym. Speedway przestał być jednak aż tak istotny, bo w końcu są też i inne sporty. Dlatego też współpracowałem z gorzowskim klubem futbolu amerykańskiego oraz redakcją Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Od kilku lat namiętnie zaglądam do gorzowskich klubów piłkarskich, szczypiorniaka, koszykarskich, siatkarskich czy tenisa stołowego, ale także do drużyny unihokeja czy piłki wodnej. Mówiąc krótko: wszędzie mnie pełno, bo i zdarzało się zasiadać z mikrofonem w roli spikera na zawodach miniżużlowych czy futbolu amerykańskiego.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close