Piłka nożna

Bez nowych zakażeń w Warcie Gorzów

10 listopada 2020, 13:32
Dwóch zawodników Warty Gorzów zakażonych było koronawirusem. To wystarczyło, aby przełożyć jeden z ostatnich meczów w III lidze piłki nożnej. Warta Gorzów nie pojechała do Tarnowskich Gór na mecz z miejscowym Gwarkiem.

Sportowy weekend: Bez bramek w Brzegu

24 października 2020, 19:41
Warta Gorzów przywozi z Dolnego Śląska 1 punkt. Mecz w wykonaniu Warciarzy należał do tych z kategorii defensywnych.

Warty przywozi z Nysy jeden punkt

10 października 2020, 19:58
Z jednym punktem przyjeżdżają z Nysy piłkarze Warty Gorzów. Warciarze stracili bramkę po kontrowersyjnym rzucie karnym, podyktowanym w ostatniej minucie meczu.

Zobacz bramkę Pawła Posmyka

6 października 2020, 13:00
Warta Gorzów wygrała swoje pierwsze spotkanie na Olimpijskiej. Po serii przegranych meczów przed własną publicznością, w końcu podopiecznym trenera Misiury udało się zdobyć 3 punkty w Gorzowie.

Warta poturbowana w Zielonej Górze

26 września 2020, 18:59
Damian Szałas jako jedyny zdobywa bramkę dla Warty Gorzów. W III-ligowych derbach lubuskich wyjeżdżamy z Zielonej Góry poturbowani. W ciągu kilkunastu minut straciliśmy 4 bramki!

Warta znów przegrywa w Gorzowie

19 września 2020, 19:10
Trzy punkty pojechały do Bytomia. Warta Gorzów wciąż nie może zdobyć ich przed własną publicznością, chociaż na wyjeździe parę meczów już wygrała.

Warta wygrywa z rezerwami Zagłębia Lubin

12 września 2020, 17:45
Warta Gorzów zdobywa kolejne punkty na wyjeździe. Tym razem podopieczni trenera Misiury wywożą cenne punkty z Lubina. Tam w meczu z rezerwami Zagłębia, gorzowianie wygrali 2:1.

Cenne punkty Warty Gorzów na wyjeździe

29 sierpnia 2020, 20:06
Warta Gorzów po raz kolejny wygrywa! Co prawda więcej bramek w meczu strzelili miejscowi, ale to Warta ze Żmigrodu wywozi 3 meczowe punkty.

Stilon po raz kolejny zwycięski

29 sierpnia 2020, 14:31
Z Polonią Słubice 3:0, z Pogonią Skwierzyna – 2:0. Gorzowski Stilon Prosupport w ostatnich trzech meczach zdobył 7 punktów. Piłkarze strzelili 5 bramek, nie tracąc przy tym żadnej.

Stilon remisuje w Świebodzinie

23 sierpnia 2020, 19:35
Tym razem bez bramek w meczu IV ligi grupy lubuskiej pomiędzy Pogonią Świebodzin a Stilonem Gorzów Prosupport.