Stilon Gorzów

Stilon po raz kolejny zwycięski

29 sierpnia 2020, 14:31
Z Polonią Słubice 3:0, z Pogonią Skwierzyna – 2:0. Gorzowski Stilon Prosupport w ostatnich trzech meczach zdobył 7 punktów. Piłkarze strzelili 5 bramek, nie tracąc przy tym żadnej.

Stilon remisuje w Świebodzinie

23 sierpnia 2020, 19:35
Tym razem bez bramek w meczu IV ligi grupy lubuskiej pomiędzy Pogonią Świebodzin a Stilonem Gorzów Prosupport.

Stilon i Warta znów powalczą o punkty

19 sierpnia 2020, 11:49
W województwie lubuskim rządzi żużel, jednak zapowiada się również bardzo ciekawy weekend na piłkarskich boiskach!

Stilon powalczy o punkty z Polonią Słubice

15 sierpnia 2020, 12:10
Dziś do Gorzowa przyjeżdża nas bezpośredni sąsiad w ligowej tabeli. Polonia Słubice swoje jedyne punkty wywalczyła w meczu z rezerwami Lechii Zielona Góra. To i tak lepiej niż Stilon, który wciąż na koncie ma okrągłe zero.

Stilon Gorzów sprzeciwia się wandalom

12 sierpnia 2020, 12:04
Klub piłkarski Stilon Gorzów postanowił zabrać głos w sprawie wandali, którzy niszczą elewacje budynków. Stilon sprzeciwia się aktom wandalizmu i podkreśla, że każdy napis na ścianie z nazwą klubu działa na ich szkodę. A wszystko to po wpisie radnej Marty Bejnar-Bejnarowicz, która chciałaby, aby z budżetu na sport szły pieniądze na naprawę zniszczeń po wandalach.

Stilon wywozi z Ośna okrągłe zero

8 sierpnia 2020, 19:06
Aż pięć bramek mogli zobaczyć kibice, którzy dopingowali swoje drużyny w sobotnim meczu w Ośnie Lubuskim. W rozgrywkach lubuskiej IV ligi, miejscowa Spójnia podejmowała gorzowski Stilon. Górą byli miejscowi, którzy wygrali 3:2.

Stilon: drugi mecz i druga przegrana

1 sierpnia 2020, 19:30
Nie wiedzie się gorzowskiemu Stilonowi w rozpoczętych niedawno rozgrywkach lubuskiej IV ligi. Podopieczni trenera Kamila Michniewicza, po porażce w Rzepinie, chcieli pokazać się z dobrej strony przed własną publicznością.

Marsz w gorę zaczynamy od przegranej

25 lipca 2020, 16:54
Stilon Gorzów Prosupport przegrywa w Rzepinie pierwszy mecz w IV lidze. Gorzowianie niestety nie zdołali wywieźć trzech punktów meczowych. Po zaciętym meczu przegrywamy 1:2.

Warta i Stilon przy wspólnym stole

3 czerwca 2020, 14:21
To miało być spotkanie ostatniej szansy dla piłkarskich klubów z Gorzowa, które są tuż przed inauguracją tegorocznych rozgrywek. Wbrew oczekiwaniom, w Urzędzie Miasta nie padły żadne konkretne obietnice finansowe. Te mają pojawić się dopiero później.

Stilon i Warta w IV lidze

2 czerwca 2019, 14:22
W ostatnim meczu w III lidze przed własną publicznością Stilon Gorzów Prosupport ulega Rekordowi Bielsko-Białej 0:1. Matematyczne szanse na utrzymanie w tej klasie rozgrywek miała też Warta. Niestety obie drużyny spadają do IV ligii.