Piłka nożna

Ruch Chorzów - Warta Gorzów 3:1

12 sierpnia 2020, 21:32
14-krotny mistrz Polski nie miał litości. Warta Gorzów przegrywa na wyjeździe z Ruchem Chorzów 3:1.

Stilon Gorzów sprzeciwia się wandalom

12 sierpnia 2020, 12:04
Klub piłkarski Stilon Gorzów postanowił zabrać głos w sprawie wandali, którzy niszczą elewacje budynków. Stilon sprzeciwia się aktom wandalizmu i podkreśla, że każdy napis na ścianie z nazwą klubu działa na ich szkodę. A wszystko to po wpisie radnej Marty Bejnar-Bejnarowicz, która chciałaby, aby z budżetu na sport szły pieniądze na naprawę zniszczeń po wandalach.

Warta zmierzy się dziś Ruchem Chorzów

12 sierpnia 2020, 09:17
Oba zespoły znajdują się na dwóch przeciwległych końcach ligowej tabeli. Z tą różnicą, że piłkarze z Chorzowa są praktycznie na samym szczycie, a z Gorzowa – na samym końcu. Czy więc będzie to jednostronne widowisko? Wszystko okaże się już w środowy wieczór.

Z Chin prosto do Warty Gorzów

11 sierpnia 2020, 13:02
Po fatalnych występach obu gorzowskich drużyn piłkarskich, władze klubów postanowiły zrobić to, co robią w takich momentach prawie wszyscy – zwolnić trenerów. Warta ma już nowego szkoleniowca, który przyleci do Gorzowa prosto z Chin.

Warta - Polonia-Stal 1:3

8 sierpnia 2020, 19:39
Nie tylko z rywalem, ale i z wysoką temperaturą musieli mierzyć się piłkarze Warty Gorzów i Polonii Stal Świdnica, którzy w sobotnie popołudnie spotkali się na stadionie przy Olimpijskiej. Z sąsiadującym w ligowej tabeli rywalem, gorzowianie niestety przegrali 1:3.

Stilon wywozi z Ośna okrągłe zero

8 sierpnia 2020, 19:06
Aż pięć bramek mogli zobaczyć kibice, którzy dopingowali swoje drużyny w sobotnim meczu w Ośnie Lubuskim. W rozgrywkach lubuskiej IV ligi, miejscowa Spójnia podejmowała gorzowski Stilon. Górą byli miejscowi, którzy wygrali 3:2.

Warta powalczy o pierwsze punkty

8 sierpnia 2020, 09:40
Warta Gorzów staje przed szansą zdobycia pierwszych punktów w III lidze. Gorzowianie podejmą przed własną publicznością Polonię-Stal Świdnica. Początek meczu dziś o godzinie 17:30.

Lechia pokonuję Wartę w lubuskim finale Pucharu Polski

5 sierpnia 2020, 20:08
Piłkarze gorzowskiej Warty rozegrali w środowe popołudnie mecz na samym szczycie lubuskiego Pucharu Polski. Faworytem była drużyna z Zielonej Góry i to właśnie Lechia wyjeżdża ze Zbąszynka z pucharem.

Warta wysoko przegrywa w Zabrzu

2 sierpnia 2020, 19:01
Bolesne zderzenie z rzeczywistością – tak w paru słowach można opisać to, co dziś działo się na stadionie MOSiR-u w Zabrzu. Tam, na inaugurację 3 ligi, rezerwy Górnika podejmowały Wartę Gorzów. Wynik - 5:1.

Stilon: drugi mecz i druga przegrana

1 sierpnia 2020, 19:30
Nie wiedzie się gorzowskiemu Stilonowi w rozpoczętych niedawno rozgrywkach lubuskiej IV ligi. Podopieczni trenera Kamila Michniewicza, po porażce w Rzepinie, chcieli pokazać się z dobrej strony przed własną publicznością.