Siatkówka

Siatkarska II liga rusza pod koniec września

13 sierpnia 2020, 16:03
Po pięciu latach przerwy do Gorzowa wraca ligowa siatkówka. Pierwsze starcie SKS Gorzów Wielkopolski już 26 września. Tydzień później siatkarzy z Gorzowa zagrają przed własną publicznością. W której hali?

SKS Gorzów przygotowuje się do sezonu

11 czerwca 2020, 13:38
Kilka dni temu informowaliśmy naszych czytelników o tym, że do Gorzowa, po wielu latach przerwy powraca ligowa siatkówka na szczeblu centralnym. SKS Gorzów przygotowuje się do startu w lidze i kompletuje zespół. Drużyna we wrześniu ma wystąpić w meczach pucharowych.

Ligowa siatkówka wraca do Gorzowa po pięciu sezonach przerwy

5 czerwca 2020, 08:50
SKS Gorzów Wielkopolski w przyszłym sezonie będzie występował w II lidze. Drużyna wygrała rozgrywki III ligi lubuskiej. Przez pandemię koronawirusa nie odbyły się baraże o II ligę, ale klub otrzymał zaproszenie do rozgrywek drugoligowych.

Siatkarskie święto w Gorzowie

21 sierpnia 2017, 15:13
Katarzyna Zaroślińska, Sebastian Świderski czy Waldemar Wspaniały. Te i inne gwiazdy polskiej i gorzowskiej siatkówki zagrają w Charytatywnym Meczu Kromka Chleba. Impreza odbędzie się 17 września w hali przy Czereśniowej.

Lubuski Festiwal Siatkówki

13 września 2015, 12:43
W piątek 18 września rozpocznie się już druga edycja imprezy skierowanej przede wszystkim do dzieci i młodzieży z lubuskich miejscowości. W Lubuskim Festiwalu Siatkówki chodzi przede wszystkim o promocję zarówno siatkówki, jak i aktywnego stylu życia wśród najmłodszych.

Siatkówka pogrzebana żywcem

10 sierpnia 2015, 21:00
Koniec zawodowej siatkówki w Gorzowie jest już przesądzony. Po tym jak gorzowski GTPS nie awansował do 1 ligi wszelkie marzenia o siatkówce na wysokim poziomie prysły jak bańka mydlana. W mieście, gdzie rocznie na utrzymanie filharmonii wydaje się blisko 6 milionów złotych, nie znaleziono 200 tysięcy na utrzymanie klubu.

Kęty się zbroją. To koniec marzeń GTPS o 1 lidze?

13 czerwca 2015, 13:48
Kęty ratują swoją siatkarską 1 ligę. Oznacza to, że wejście do Krispol I ligi tylnymi drzwiami siatkarzom gorzowskiego GTPS-u raczej się nie uda. Wszystko rozstrzygnie się w ciągu tygodnia. To już koniec gorzowskiej siatkówki?

Pierwsza liga jednak nie dla Gorzowa

3 maja 2015, 13:05
Nie tak miało być. Gorzowscy siatkarze w decydującym starciu o awans do pierwszej ligi przegrali z gospodarzami, drużyną Czarnych Katowice 1:3. Jednak prezes gorzowian nie poddaje się i wystąpi do PZPS o przyznanie dzikiej karty dla GTPSu.

GTPS przegrał z Rząśnią. O awans powalczy z gospodarzami

2 maja 2015, 23:10
W sobotnie popołudnie gorzowska drużyna rozgrywała swój drugi mecz w grupie razem z zespołem Czarni Rząśnia. Niestety lepsi okazali się rywale i GTPS przegrał 1:3. Katastrofalny dla gorzowian był 3 set, który przegrali do 12.

GTPS pewnie zwycięża z Bielawianką

30 kwietnia 2015, 19:39
3:0 i pierwsza liga coraz bliżej! Siatkarze gorzowskiego GTPS pewnie wygrywają pierwszy mecz w turnieju finałowym, który rozgrywany jest w Katowicach.