Sporty walki

5 pucharów gorzowskich kickboxerów

8 października 2018, 10:24
4 srebrna i jeden brąz przywożą zawodnicy KSW Gorzów z Międzynarodowego Pucharu Czech w Kickboxingu WAKO. Zawody te odbyły się w dniach 05-06 października w czeskiej Pradze.

Złoty medal zawodnika AZS-AWF Gorzów

16 października 2017, 08:45
W Poznaniu w dniach 13-15.10.2017 r. odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Judo. W zawodach wystartowało 497 zawodniczek i zawodników z 127 klubów reprezentujących 16 województw.

11 medali młodych judoków!

22 lutego 2016, 14:47
Aż 11 medali zdobyli podopieczni trenera Grzegorza Biegańskiego i Marcina Białowąsa z gorzowskiego Klubu Jamniuk w XIII Międzynarodowym Turnieju Judo w Kaczorach. W zawodach uczestniczyło ponad 300 zawodników z Polski i z zagranicy.

Złoto Zuzi Jaśkiewicz

16 listopada 2015, 18:31
Zuzia Jaśkiewicz była bezkonkurencyjna. Młoda gorzowianka zdobyła złoty medal w zakończonych w Szczecinie zawodach Polish Fighter Cup. To największy w Polsce turniej walki w stójce skupiający jednocześnie zawodników Kickboxingu, Muay Thai, Taekwondo czy Karate.

Dobre występy młodych judoczek

16 listopada 2015, 14:43
Natalia Dul z SP 21 i Julia Piniewska z SP16 były bezkonkurencyjne w Międzynarodowych Zawodach Dzieci w Judo, które odbyły się w niemieckim Cottbus. Dziewczyny zajęły czołowe miejsca w kategorii wiekowej do 11 lat.

Dwa medale Pretorian

9 listopada 2014, 21:52
W dniach od 8 do 9 listopada, w łódzkim Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się X Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu. Gorzowianie pod wodzą walczącego trenera Lubomira Grochockiego zdobyli dwa medale mistrzostw Polski.

Dwa złota Sylwii Czernik

8 czerwca 2014, 15:55
2 złote medale zdobyła zawodniczka SEKRETU Gorzów na Mistrzostwach Polski juniorów w kickboxingu w formule pointfighting i light contact. Zawody odbywały się w Ostrowcu Świętokrzyskim w dniach 7-8 czerwca.

Szukają do współpracy

22 września 2012, 10:30
Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Jamniuk odnosi wiele sukcesów na krajowych, jak i międzynarodowych arenach. Klub obecnie szuka osób i firm chcących współpracować z Jamniukiem.

Ponownie powalczą przy Szarych Szeregów

14 września 2012, 09:30
W sobotę w hali sportowej Zespołu Szkół nr 20 odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w ju-jitsu. Będą to pierwsze takie zawody od czasów remontu obiektu.

Przygotowują się do drugiej części sezonu

31 sierpnia 2012, 20:37
Zawodnicy Gorzowskiego Stowarzyszenia Sportu i Rekreacji Jamniuk od dłuższego czasu przygotowują się do drugiej części sezonu. Podopiecznych Grzegorza Biegańskiego czeka wiele imprez w tym dwie w Gorzowie.