Gorzowianie wracają z Belgradu z medalami

26 czerwca 2017, 14:19, red
Podczas minionego weekendu w Belgradzie odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów w kajakarstwie. Złoty medal wywalczył zawodnik KS G’POWER Gorzów – Przemysław Korsak. Trzy medale wywalczyła też Anna Puławska.

Zawodnik KS G’POWER Gorzów, na co dzień uczeń Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wlkp., potwierdził swoją wysoką dyspozycję zdobywając złoty medal Mistrzostw Europy Juniorów w konkurencji olimpijskiej K-4 500 m wraz z Wojciechem Traczem z KS Posnania Poznań, Filipem Weckwertem z ekipy Hubertus Biały Bór i Bartoszem Grabowskim z Włókniarza Chełmża.

Oprócz złotego medalu wywalczył również VI miejsce w konkurencji K-1500 m oraz VII miejsce w konkurencji K-4 1000 m. - Teraz z niecierpliwością oczekujemy startu w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w dniach 27-30.07.2017 r. w Rumuńskim Pitesti – mówi Marek Bohdziun, V-ce Prezes KS G’POWER Gorzów.

Doskonale w zawodach wystartowała też zawodniczka innego gorzowskiego klubu. Anna Puławska z AZS AWF Gorzów wywalczyła złoto w K-4 na 500 metrów, srebro w K-2 na 1000 metrów i brązowy medal w K-1 na 500 metrów.


Podziel się


Komentarze