40 bramek szczypiornistów Stali

10 lutego 2018, 21:27, mk
40:23 wygrali szczypiorniści gorzowskiej Stali z drużyną MKS Grudziądz. Mecz był zacięty jedynie przez pierwsze 10 minut. Później na parkiecie królowali gorzowianie.

W pierwszej rundzie na wyjeździe gorzowianie przegrali 25:28. Przeciwnik nie był zbyt wymagający. Zawodnicy z Grudziądza przed tą rundą rozgrywek zajmowali dalekie, 14 miejsce w ligowej tabeli. Mieli na swoim koncie jedynie 3 zwycięstwa i aż 12 porażek. W Gorzowie doznali porażki numer 13.

- Początek mieliśmy trudny, później opanowaliśmy sytuację. W przerwie w szatni mieliśmy poważniejszą rozmowę, żeby nie pozwolić sobie na żadne przestoje. Padło 40 bramek, każdy z nas sobie trochę porzucał – mówił w wywiadzie dla lokalnego Radia Zachód Aleksander Kryszeń.

- 40 bramek to rzadki wynik w wykonaniu naszej drużyny. W drugiej połowie to przeciwnik nie miał żadnego argumentu – dodał szkoleniowiec gorzowskiej Stali – Dariusz Molski.

Bramki dla Stali zdobywali: Kryszeń 7, Bekisz 6, Serpina 5, Stupiński 4, Turkowski, Chełmiński 3, i Mariusz Smolarek po 3, Bronowski, Starzyński, Droździk i Marcin Smolarek po 2, oraz Gałat i Kłak po 1.


Podziel się


Komentarze