5 pucharów gorzowskich kickboxerów

8 października 2018, 10:24, inf. prasowa
4 srebrna i jeden brąz przywożą zawodnicy KSW Gorzów z Międzynarodowego Pucharu Czech w Kickboxingu WAKO. Zawody te odbyły się w dniach 05-06 października w czeskiej Pradze.

"Czech Open" to zawody na bardzo wysokim poziomie, w którym rywalizuje światowa czołówka form planszowych, więc o wygraną trzeba się naprawdę postarać. WAKO to największa i najlepsza organizacja Kickboxingu na Świecie, którą w Polsce reprezentuje Polski Związek Kickboxingu, którego KSW Gorzów jest oficjalnym członkiem od wielu lat. Do stolicy Czech na weekend przyjechali więc najlepsi z najlepszych. Oprócz gospodarzy byli m. in. Węgrzy, Niemcy, Austriacy, Chorwaci, Rumuni i oczywiście kilka klubów z Polski.

Puchary dla KSW Gorzów zdobyli:

- Marika Szczepaniak - II m. Light Contact -32 kg. kadet młodszy,

- Filip Kucharczyk - II m. Pointfighting -52 kg. kadet starszy,

- Dominik Szabunia - II m. Light Contact i III m. Kick Light +69 kg. kadet starszy,

- Trener Tomasz Bagrowski - II m. Pointfighting -79 kg. weteran.

Brakuje tylko złota, które dla niektórych było bardzo blisko, ale zabrakło trochę szczęścia

Serdecznie dziękujemy sponsorom Klubu za wsparcie, dzięki któremu nasi zawodnicy mogą spełniać swoje marzenia i rywalizować w takim turnieju na arenie międzynarodowej: OPTIMUM BAU, I.M.C. Engineering Poland, Bel-Pol Gorzów, Wypożyczalnia Samochodów Ipcars (RENTIS), Fuda - Noclegi, Apartamenty, Pensjonat, RC Solutions Kuls, KONMAR, Grasshopper, narzędzia do ogrodu i warsztatu, ZINEK TRANSPORT, Sekret PLUS.


Podziel się


Komentarze