Sokół lepszy od Stali

27 października 2018, 23:35, mk
fot. Radosław Łogusz/archiwum
Gorzowska Stal przegrywa pojedynek z Sokołem z Kościerzyny 24:28. Po sześciu rundach bilans gorzowian jest remisowy. Podopieczni trenera Molskiego mają na swoim koncie 3 zwycięstwa i trzy porażki.

- Te 8 bramek w pierwszej połowie, to zbyt słabe wykonanie tego, co określiliśmy sobie przed meczem, przygotowując się do tego spotkania. Podawaliśmy piłkę na bramkarza, tam gdzie on był. To była woda na młyn i od tego momentu przeciwnik nam odskoczył. Po przerwie zaczęły bramki wpadać, dochodziliśmy na dwa, trzy trafienia, ale tyle, na co nas było stać – mówił w rozmowie z dziennikarzem Radia Zachód trener gorzowskich szczypiornistów – Dariusz Molski.

Stal Gorzów: 24 (8)

Marciniak, Nowicki – Serpina, Stupiński 4 (2/3), Gintowt, Kłak 4, Marcin Smolarek 1, Mariusz Smolarek, Chełmiński 4, Bronowski 1, Pedryc, Turkowski 8 (3/4), Maćkowski, Gałat 1, Pietrzkiewicz 1.

Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna: 28 (14)

Kaczmarek 1, Sokołowski - Bronk, Reichel Maciej 5, Piechowski 3, Męczkowski, Dworaczek, Babieracki 1, Orlich 7, Dawidowski, Konkel 6 (2/2), Brukwicki 5, Bednarek, Derdzikowski,


Podziel się


Komentarze