Wyjazdowe porażki piłkarzy Warty i Stilonu

28 października 2018, 09:08, mk
fot. Radosław Łogusz/archiwum
Po raz kolejny nie powiodły się wyjazdowe mecze gorzowskich piłkarzy, występujących w III lidze. Gorzowski Stilon przegrał wysoko w Kluczborku, a Warta straciła jedną bramkę w Brzegu.

Zawodnicy gorzowskiego Stilonu zostali dosłownie znokautowani w pierwszych minutach spotkania. Młody zawodnik z Kluczborka – Dominik Lewandowski w 2 i 5 minucie pokonał bramkarza Stilonu. Jacek Skrzyński skapitulował po raz kolejny w 88 minucie, po celnym strzale debiutującego w seniorskim zespole – Dastin Knopik.

Stilonowcy mieli co prawda kilka okazji do strzelenia gola, ale ostatecznie ta sztuka w kluczborku się nie udała. Najbliższy strzelenia bramki był W 38 minucie minimalnie nad poprzeczką poszybował strzał Michała Chyrka, zaś dwie minuty później Filip Łaźniowski trafił w poprzeczkę, a tuż przed zejściem na przerwę Łukasz Maliszewski uderzył piłką w prawy słupek.

Swój mecz przegrała też okupująca ostatnie miejsce w tabeli gorzowska Warta. Niebiesko-bordowi przegrali w Brzegu z tamtejszą Stalą – 1:0.

Stal Brzeg - Warta Gorzów Wielkopolski 1-0 (0-0) Bramki: 1-0 Celuch - 80. Stal: Stitou - Maj, Sosna, Pożarycki, Szubertowski - Gajda, Celuch, Poręba (62. Danielik), Cieślik, Żegleń (75. Kulczycki) - Stępień (57. Nahornyi). Żółte kartki: Gajda, Maj.


Podziel się


Komentarze