Najlepszy żużlowiec-najlepszym sportowcem!

12 grudnia 2018, 22:40
Zawodnik gorzowskiej Stali – Bartosz Zmarzlik został nominowany do tytułu Najlepszego Sportowca 2018. Plebiscyt po raz 84. organizuje Przegląd Sportowy. Głosy na najlepszego zawodnika polskiej ligi możemy oddawać do 4 stycznia 2019 roku.

Głosować można raz na 24 godziny na specjalnie stworzonej stronie internetowej. LINK DOSTĘPNY JEST TUTAJ. Nie trzeba wysyłać drogich sms-ów, wystarczy konto na portalu społecznościowym lub e-mail.

- Po minionym sezonie już nikt nie ma wątpliwości, że Bartosz Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec, a kwestią czasu pozostaje zdobycie przez niego tytułu indywidualnego mistrza świata. 23-latek już w tym roku był blisko historycznego triumfu, a o złoty medal walczył do ostatniej rundy cyklu Grand Prix – czytamy w oficjalnym serwisie żużlowej reprezentacji Polski.

W rozgrywkach ligowych Zmarzlik jest niezawodny i już trzeci rok z rzędu kończy je z najwyższą średnią (2,575). W ostatnich latach taki wyczyn nie udał się nikomu. Jak mocna jest dominacja zawodnika w drużynowych mistrzostwach Polski najlepiej świadczy jego dorobek medalowy. W trakcie ośmiu lat kariery, Zmarzlik zdobył ze Stalą Gorzów aż sześć medali.

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej gali – 5 stycznia 2019 roku.


Podziel się


Komentarze