Gorzowianka triumfuje w Wings For Life Run!

8 maja 2019, 10:16, mk
fot. Wings For Life Run 2019
Rok temu wygrała w Poznaniu. Za to – w nagrodę mogła wybrać sobie bieg, w którym wystąpi w tym roku. W amerykańskiej Florydzie również nie dała szans przeciwnikom. Gorzowianka – Wioletta Paduszyńska wygrywa po raz drugi słynny bieg Wings for Life!

W minioną niedzielę 6 maja Gorzowianka Wioletta Paduszyńska zwyciężyła w biegu Wings for Life 2019 w miejscowości Sunrise na Florydzie. W bardzo trudnych warunkach, gdzie temperatura wynosiła 38 stopni Celsjusza, a wilgotność powietrza sięgała 97 % podopieczna trenera Sebastiana Wierzbickiego pokonała dystans 40,49 km i uległa jedynie 4 mężczyznom biegnącym w tej lokalizacji!

To kolejny sukces gorzowianki. Warto przypomnieć, iż w zeszłym roku Wioletta Paduszyńska zwyciężyła w tej imprezie biegnąc w Poznaniu. Tam przebiegła niewiele ponad 48 kilometrów.

Warto też dodać, że w poznańskiej edycji Wings For Life ogromny sukces odniósł inny gorzowianin - Sławek Hładki. Przebiegł on imponujące 54km zajmując 3. miejsce w Polsce i 24. miejsce na świecie. Gratulujemy!

FotoreportażPodziel się


Komentarze


Zobacz także


Pozostałe wiadomości