Niedzielny baraż Stali odwołany

29 września 2019, 09:31, red
fot. Patryk Stachowiak
W niedzielę 29 września na stadionie żużlowym w Gorzowie miał odbyć się pierwszy mecz barażowy pomiędzy Stalą, a Arged Malesa TŻ Ostrovia. Spotkanie ostatecznie się nie odbędzie, a wszystkiemu winne są sobotnie opady deszczu i niekorzystne prognozy pogody na niedzielny wieczór.

Żużlowcy truly.work Stali Gorzów i Arged Malesa TŻ Ostrovii mieli spotkać się w niedzielny wieczór 29 września na stadionie im. Edwarda Jancarza, aby rozegrać pierwszy mecz barażowy o pozostanie z PGE Ekstralidze w sezonie 2020.

Jednak ze względu na sobotnie opady deszczu oraz niekorzystne prognozy pogody na niedzielny wieczór, mecz barażowy został odwołany na wniosek organizatora. Nowy termin zawodów nie jest znany.

Wiadomo, że mecz na pewno nie będzie mógł się odbyć w piątek 4 i sobotę 5 października, ponieważ wówczas w Toruniu odbywa się ostatnia runda Grand Prix w której Bartosz Zmarzlik walczy o tytuł mistrza świata. Z kolei w niedzielę 6 października mecz odbędzie się na obiekcie beniaminka i zarazem wicemistrza Nice 1. Ligi Żużlowej.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także


Pozostałe wiadomości