Ostrovia do Gorzowa przyjedzie z piątką juniorów

30 września 2019, 17:46, speedwaynews.pl
Włodarze Speedway Ekstraligi potwierdzili, że doszło do zmian w kalendarzu barażów o prawo udziału w najwyższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2019. Ostro w mediach społecznościowych zareagował klub z Ostrowa.

W minioną niedzielę oba zespoły miały się spotkać w Gorzowie Wielkopolskim, a w najbliższą niedzielę już w rewanżowej potyczce w Ostrowie Wielkopolskim. Meczu na obiekcie im. Edwarda Jancarza nie udało się doprowadzić do skutku ze względu na opady deszczu, a dziś poinformowano, że zaplanowane na 6 października starcie odbędzie się zgodnie z planem, ale nie na obiekcie pierwszoligowca, a w Gorzowie. W efekcie rewanż przeniesiono dopiero na 13 października.

Krótki komentarz w mediach społecznościowych wydał Waldemar Górski, wiceprezes TŻ Ostrovii Ostrów, a administratorzy klubowego serwisu przekazali wieść dalej. Górski w serwisie Facebook poinformował, że pierwszoligowiec do Gorzowa pojedzie z piątką juniorów w składzie, wobec czego warto zastanowić się nad sensem wyjazdu skoro i tak tę potyczkę pokaże telewizja nSport+.

Z informacji serwisu yr.no wynika, że w niedzielę w Gorzowie i tak może padać, wobec czego mecz najpewniej dostanie status zagrożonego.

Czytaj więcej na portalu speedwaynews.pl 


Podziel się


Komentarze


Zobacz także


Pozostałe wiadomości