Przyjdź na spotkanie z mistrzem Zmarzlikiem

7 października 2019, 12:41, ak
źródło: Canal+
W piątkowy wieczór w hali Szkoły Podstawowej nr 20 przy ul. Szarych Szeregów odbędzie się spotkanie z indywidualnym mistrzem świata na żużlu Bartoszem Zmarzlikiem. Na spotkanie z mistrzem zaprasza prezydent Gorzowa Jacek Wójciki.

W niedzielny wieczór 6 października, tuż przed rozpoczęciem meczu barażowego pomiędzy Stalą Gorzów, a drużyną TŻ Ostrovia odbyło się specjalne powitanie Barka Zmarzlika na „Jancarzu”. Oprócz kibiców zgromadzonych na trybunach, Bartka Zmarzlika przywitał prezydent Jacek Wójcicki i prezes Stali Gorzów Marek Grzyb. Gorzowski mistrz otrzymał od swojego klubu wycieczkę na Malediwy, a od prezydenta Wójcickiego bukiet biało-czerwonych róż i specjalne podziękowania.

Wówczas prezydent Jacek Wójcicki zapowiedział, że miasto zorganizuje specjalnie spotkanie dla mieszkańców z mistrzem świata Bartoszem Zmarzlikiem. Dzisiaj już znamy więcej szczegółów na temat tego wydarzenia.

- Spotkanie odbędzie się w piątek 11 października o godz. 19 w hali Szkoły Podstawowej nr 20 przy ul. Szarych Szeregów w Gorzowie. Impreza potrwa dwie godziny. Szykujemy niespodziankę dla Bartka Zmarzlika oraz atrakcje dla kibiców – mówi Marta Liberkowska, dyrektor wydziału promocji i informacji Urzędu Miasta Gorzowa.

Bartosz Zmarzlik został trzecim Polakiem, który w historii polskiego żużla zdobył mistrzostwo świata, po Jerzym Szczakielu w 1973 roku i Tomaszu Gollobie w 2010 roku.


Podziel się


Komentarze