Gdzie i za ile obejrzymy żużel na żywo?

3 czerwca 2020, 17:20, mk
Na stadiony w całej Polsce będzie mogło wejść maksymalnie 25% kibiców. Dlatego też wielu fanom czarnego sportu pozostanie w tym sezonie oglądanie zawodów przed ekranem telewizora. Gdzie i kiedy oglądać żużel na żywo?

W tym roku podobnie po poprzedniego sezonu, mecze Speedway Ekstraligi pokazywane będą na antenach dwóch stacji telewizyjnych: nSport+ i Eleven Sport. Plan transmisji dostępny jest w artykule pt.: Plan żużlowych transmisji na 2020 rok, który dostępny jest TUTAJ.

Gdzie możemy oglądać kanały? Czy każdy dostawca telewizji kablowej i satelitarnej da nam możliwość oglądania żużla na żywo? Poniżej prezentujemy zestawienie ofert, które przygotowaliśmy dla kibiców czarnego sportu.

Kanały nSport+ oraz Eleven Sport nie są dostępne za pośrednictwem bezpłatnej telewizji naziemnej. Żaden z tych kanałów nie jest też dostępny w podstawowych pakietach. Zazwyczaj za legalny dostęp do kanałów transmitujących żużel na żywo trzeba będzie sporo dopłacić.

W ofertach abonamentowych sieci Multimedia Polska, kanał nSport+ dostępny jest w pakiecie SuperBox za 49,99 zł miesięcznie. Niestety nie dokupimy do tego pakietu kanałów Elven. Aby mieć ten kanał, musimy podwyższyć pakiet do opcji Max Sport+Film za 99 zł miesięcznie.

W ofercie platformy Canal+ stacja nSport+ dostępna jest w pakiecie Comfort+ za 39,90/miesięcznie, a Eleven Sport jest dodatkowo płatny – 11,90 miesięcznie.

W telewizji dostarczanej przez Orange nSport+ jest płatne dodatkowo 5 złotych, a Eleven Sport – 15 złotych/miesiąc. Tu jednak trzeba pamiętać, że trzeba mieć podstawowy pakiet telewizji z internetem światłowodowym – to koszt od 80 do 100 zł miesięcznie.

W Gorzowskiej Telewizji Przewodowej dostępny jest jedynie nSport+ - w najwyższym pakiecie za 49 złotych/miesiąc.

Jim-Sat oferuje dostęp tylko do nSport+ w pakiecie E za 54 złote/miesiąc.

W przypadku wszystkich powyższych ofert należy pamiętać, że będziemy musieli podpisać umowę na minimum 24 miesiące kalendarzowe. A co, jeżeli nie chcemy wiązać się na tak długo z dostawcą? Ratunkiem w tym przypadku są legalne platformy streamingowe. Dostęp do poszczególnych kanałów możemy wykupić np. na 1 miesiąc.

Player+ daje nam możliwość oglądania kanału nSport+ w cenie 25 zł/30 dni (pakiet Start VOD+ TV). Do tego możemy dokupić pakiet Eleven Sport za 15 zł/30 dni.

Sam dostęp do Eleven Sport możemy zakupić na oficjalnej stronie nadawcy, w cenie 15,90/miesiąc lub na platformie WP Pilot za 13,90-14,90 zł/miesiąc. Platforma ta nie oferuje niestety dostępu do nSport+.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także


Pozostałe wiadomości