Warta Gorzów odkrywa pierwsze karty

10 czerwca 2020, 12:31, mk
Sezon piłkarski coraz bliżej, więc działacze piłkarskiej Warty Gorzów prezentują zawodników, którzy podpisują kontrakty na kolejne sezony. Przypomnijmy, że Warta w tym sezonie grać będzie w III lidze.

Piłkarski sezon w III lidze rusza dokładnie 8 sierpnia. Wcześniej, bo 18 lipca odbędą się pierwsze mecze w ramach Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Dziś, na niecałe dwa miesiące przed pierwszym gwizdkiem, działacze klubu informują o podpisywanych kontraktach.

Jako pierwszego zawodnika, „warciarze” przedstawili Pawła Posmyka. Jest to zawodnik, który swoją karierę sportową rozpoczynał w 1999 roku w Lubuszaninie Drezdenko. Grał też w Pogoni Świebodzin, Warcie Poznań czy Zagłębiu Sosnowiec. Z Gorzowem związany jest od sezonu 2021/13, kiedy to przez 5 lat występował w barwach miejscowego Stilonu. W sezonie 2018/19 trafił do Warty Gorzów.

Kolejny kontrakt podpisał grający w obronie – 24-letni Dominik Siwiński. Jak informują działacze, „Zeniu” będzie podporą defensywy Warta Gorzów Wielkopolski na co najmniej dwa lata. Dominik Siwiński karierę rozpoczynał w Kostrzynie nad Odrą. Jako junior grał też przez kilka sezonów w Lechu Poznań. Od sezonu 2017/18 jest zawodnikiem Warty Gorzów.

To oczywiście dopiero początek informacji płynących z gorzowskiej Warty. Władze klubu zapowiadają ciekawe transfery.


Podziel się


Komentarze