Młody Holder i młodszy Birkemose wspomogą Stal

1 lipca 2020, 19:34, Marcin Kluwak
facebook.com/JackHolderRacing
Po trzech fatalnych meczach, działacze Moje Bermudy Stal Gorzów rozpoczęli intensywne poszukiwania żużlowca z niższych lig, który mógłby wzmocnić drużynę w ramach instytucji „gościa”. Jak podaje Przegląd Sportowy, poszukiwania dobiegły już końca. Klub zakontraktował 24-letniego zawodnika Apatora Toruń - Jacka Holdera. Klub ze Śląskiej nie potwierdził jeszcze tych informacji.

Od wczoraj na profilu społecznościowym gorzowskiego klubu trwała dyskusja na temat nowego zawodnika, który ma występować w barwach Moje Bermudy Stal Gorzów. Działacze klubu umieścili zdjęcie mapy i zaznaczoną trasę do jednej z miejscowości w Danii. Spekulacjom nie było końca.

Przez blisko dobę kibice wymieniali nazwiska wielu zawodników, którzy mieliby wspomóc drużynę w trudnych czasach. Wymieniano takie nazwiska jak: Klindt, Ljung czy Lyager. W środowe popołudnie Przegląd Sportowy podał, że z Danii ma dotrzeć 16-letni Marcus Birkemose szykowany do roli zawodnika rezerwowego, a razem z nim, do Gorzowa ma przyjechać legendarny Erik Gundersen. Trzykrotny indywidualny mistrz świata ma wspomóc sztab szkoleniowy Stali.

Natomiast Jack Holder ma pojawić się w czwartek na treningu w Gorzowie i podjąć walkę o miejsce w składzie na piątkowy mecz z Eltrox Włókniarzem Częstochowa.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także


Pozostałe wiadomości