Prezes Stali: Wszyscy zawodnicy muszą jechać równo

2 lipca 2020, 11:09, Marcin Kluwak
Prezes, trener i zawodnik, czyli Marek Grzyb, Stanisław Chomski oraz Anders Thomsen wzięli udział w konferencji prasowej przed piątkowym meczem drużyny Moje Bermudy Stal Gorzów. Wszyscy jednym głosem mówili, że aby wygrywać, punktować musi cały zespół, nie tylko kilku zawodników.

- Bogatsi o doświadczenia na własnym torze będziemy z pierwszej potyczki, będziemy jeszcze mocniejsi i skuteczniejsi niż w pierwszym meczu z Unią Leszno – przekonywał trener Stanisław Chomski. Szkoleniowiec Moje Bermudy Stal Gorzów ma jeszcze jedną szansę. Zarząd postanowił nie odwoływać trenera z funkcji i ściągnąć do klubu posiłki. O ostatnich wzmocnieniach Stali pisaliśmy w artykule pt.:. Młody Holder i młodszy Birkemose wspomogą Stal.

- Liga ucieka, mecze przegrywamy, myślę, że powinniśmy postawić zawodników, którzy dają gwarancje punktowe. Oczekiwałem większej skuteczności od wszystkich zawodników, ale żeby wygrywać drużynowo to wszyscy zawodnicy muszą jechać równo, a tego na chwilę obecną brakuje – mówił podczas konferencji prezes Stali Marek Grzyb.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także


Pozostałe wiadomości