Za tydzień mecz bez Jacka Holdera

13 lipca 2020, 09:00, mk, żródło: przegladsportowy.pl
fot. Patryk Stachowiak
Kolejne fatalne informacje dla kibiców czarnego sportu z Gorzowa. Jack Holder, który w Zielonej Górze uratował Stal przed laniem, nie pojedzie w najbliższym meczu w Ekstralidze. W niedzielę wystąpi w wyjazdowym meczu eWinner Apatora Toruń z Unią Tarnów.

Występujący w drużynie Moje Bermudy Stal Gorzów Jack Holder uratował honor gorzowian w lubuskich derbach. Jednak z jego pomocy sztab szkoleniowy Stali nie będzie mógł skorzystać podczas kolejnej rundy PGEE. W najbliższa niedzielę, 19 lipca, zawodnik wystąpić musi w barwach swojego macierzystego klubu.

Dodatkowo, jak podaje Przegląd Sportowy, w tym momencie najmocniej rozważana jest zmiana gospodarza najbliższego meczu, dzięki czemu w Gorzowie spokojnie można będzie dokończyć wszystkie formalności związane z remontem i rozpocząć prace, bez zagrożenia, że mecz trzeba będzie rozgrywać bez części oświetlenia lub przekładać go na dzień przed planowanym terminem rozegrania.

Jak informuje PS, jeszcze w tygodniu władze Stali robiły wszystko, by uniknąć zmiany gospodarza niedzielnego meczu, bo obawiano się, że z tego powodu można utrudnić zadanie drużynie i przedłużyć jej serię meczów bez porażki.

Wszystko więc wskazuje na to, że zamiast w Gorzowie, w niedzielę mecz odbędzie się we Wrocławiu. Spotkanie zaplanowano na godzinę 19:15. Natomiast mecz 2 kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej pomiędzy Unią Tarnów eWinner Apatorem Toruń rozpocznie się o godzinie 14:00. Co ciekawe, drugi z braci braci Holderów - Chris, który występuje gościnnie we wrocławskiej Sparcie, również nie będzie mógł stawić się na meczu - z tego samego powodu, co Jack.

- Władze Stali Gorzów wolą więc zaryzykować porażkę w kolejnym meczu we Wrocławiu niż jechać u siebie z Betard Spartą bez jednego z czołowych zawodników. Przegrana u siebie mogłaby być gwoździem do trumny, a w obecnej sytuacji byłaby bardzo prawdopodobna – czytamy na stronach internetowych dziennikarze PS. 

Decyzję w tej sprawie zmiany gospodarza meczu podejmą władze PGE Ekstraligi.


Podziel się


Komentarze