Karambol w Grudziądzu, Bartkowiak w szpitalu

14 lipca 2020, 20:16, mk
fot: twitter.com/slawekGKM
Do groźnego upadku dwóch zawodników doszło podczas Ligi Juniorów, jaka była rozgrywana dziś w Grudziądzu. Zawodnik Moje Bermudy Stal Gorzów po upadku został przewieziony do szpitala. Był przytomny.

Do fatalnie wyglądającego upadku doszło na pierwszym łuku trzeciego okrążenia w 20 biegu inauguracyjnego turnieju Ligi Juniorów. Zderzyli się ze sobą Mateusz Bartkowiak i Kacper Pludra. Jak informują dziennikarze WP SportoweFakty, jeden z motocykli wylądował na trybunach! Pludra wstał o własnych siłach, niestety Bartkowiakowi udzielana była pomoc medyczna. Mateusz Bartkowiak jest przytomny, zostanie przewieziony do szpitala..

- Po upadku Kacpra Pludry i Mateusza Bartkowiaka podczas Ligi Juniorów motocykl wylądował na 5 i 6 rzędzie trybun na pierwszym łuku, tuż obok osób z parku technicznego.Jakie szczęście, że dziś zawody bez kibiców... Mateusz odwieziony do szpitala. Zdrowia! - czytamy na Twitterze @SlawekGKM.

O zdarzeniu w mediach społecznościowych poinformował też klub. - Czekamy na pozytywne informacje! Mateusz - trzymaj się! - czytamy na profilu Stali Gorzów


Podziel się


Komentarze