Warta powalczy o pierwsze punkty

8 sierpnia 2020, 09:40, Marcin Kluwak
Warta Gorzów staje przed szansą zdobycia pierwszych punktów w III lidze. Gorzowianie podejmą przed własną publicznością Polonię-Stal Świdnica. Początek meczu dziś o godzinie 17:30.

To będzie zapewne bardzo trudny mecz. I nie chodzi tylko o to, że rywal również liczy na pierwsze ligowe punkty po porażce z Ruchem 2:4, ale o temperaturę, jaka panować będzie po południu w naszym mieście. Synoptycy przewidują, że po 15 termometry w cieniu pokazać mogą nawet 33 stopnie. 90 minut biegania w pełnym słońcu może więc kosztować zawodników obu drużyn sporo sił.

Piłkarze Warty Gorzów mają wiele do udowodnienia. Przegrana w lubuskim Pucharze Polski i porażka na wyjeździe z rezerwami Górnika Zabrze to momenty, o których niebiesko-bordowi chcą zapomnieć jak najszybciej.

- Musimy wyciągać wnioski po ostatnich meczach. To jest w tym momencie klucz, bo jak te błędy zostaną naprawione, a niewątpliwe one były, to możemy być spokojni o wynik. Zakładać to my możemy różne rzeczy, a później jest szara rzeczywistość i duże rozgoryczenie. Ja bardziej bym się skupił na tym, żeby wyeliminować to, co nam nie wyszło i wtedy o wynik można być spokojnym – mówił w rozmowie z dziennikarzem Radia Zachód-trener Paweł Wójcik.

Gorzowianie grają dziś na stadionie przy ulicy Olimpijskiej. - Ważne, że gramy w Gorzowie, ważne, że przyjdą ludzie, którzy będą nam kibicować, bo w Gorzowie tych ludzi pojawia się coraz więcej – dodaje trener Warty.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także


Pozostałe wiadomości