Pierwszy sparing szczypiornistów Stali

8 sierpnia 2020, 15:38, Marcin Kluwak
fot. Radosław Łogusz
Pierwszy sparing mają za sobą piłkarze ręczni Stali Gorzów. Co prawda gorzowianie wygrali dość wysoko, ale nie o wynik tu chodziło. Drugoligowy Zew Świebodzin i pierwszoligowa Stal testowała swoich zawodników.
- Za nami udany test z bardzo solidnym rywalem. Idealna gra po pierwszym tygodniu przygotowań. Pokazaliśmy swoje mocne strony, każdy dostał sporo minut. Jestem naprawdę zadowolony. W przyszłym tygodniu wybieramy się do Zielonej Góry, gdzie nie zagramy jednak z gospodarzami, a z drużynami z Wrocławia i Legnicy. Zielonogórzan u nas podejmiemy za dwa tygodnie – mówił w wywiadzie dla Gazety Wyborczej grający trener – Oskar Serpina.


Stal Gorzów – Zew Świebodzin 37:26 (18:13)

Do startu ligi zostało jeszcze trochę czasu. Pierwsze spotkanie Stal Gorzów rozegra przed własną publicznością 19 września. Będzie to mecz z Grunwaldem Poznań. Dzisiejsze spotkanie było pierwszym meczem od 154 dni. Dokładnie 7 marca gorzowianie przy pustych trybunach pokonali Miedź Legnicę 30:27.

Jak będą w tym sezonie wyglądać rozgrywki w 1 lidze piłki ręcznej. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule pt.: „44 zespoły w 1 lidze piłki ręcznej”


Podziel się


Komentarze