Stilon wywozi z Ośna okrągłe zero

8 sierpnia 2020, 19:06, mk
Aż pięć bramek mogli zobaczyć kibice, którzy dopingowali swoje drużyny w sobotnim meczu w Ośnie Lubuskim. W rozgrywkach lubuskiej IV ligi, miejscowa Spójnia podejmowała gorzowski Stilon. Górą byli miejscowi, którzy wygrali 3:2.

To już trzeci mecz w IV lidze i trzecia porażka. Wcześniej gorzowianie przegrali w Repinie z Ilanką 2:1 i w Gorzowie z Piastem Iłowa 0:1. - Nie ma tłumaczenia, to więcej nie może się zdarzyć, bo stać nas przecież na znacznie więcej – mówił po drugim przegranym meczu trener Stilonu Prosupport Gorzów.

Jednak się zdarzyło. W 32 minucie meczu prowadzenie Spójni daje Kamil Hertel. W 60. minucie na 2:0 podwyższa Sebastian Fabiański. Pierwszą bramkę gorzowianie zdobywają w 73 minucie. Wówczas to po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Filipa Wiśniewskiego, bramkarz gospodarzy wbija sobie piłkę do bramki. To nieco podbudowało atmosferę w drużynie, bo już w 80. minucie, Kamil Ograbek doprowadza do remisu (2:2). W doliczonym czasie gry dosłownie 2 minuty przed końcem, nadzieje na, chociażby 1 punkt dla Stilonu rozwiewa Marek Buszczak, który pokonuje naszego bramkarza.

Kolejny mecz już 15 sierpnia. Stilon podejmie przed własną publicznością Polonię Słubice.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także


Pozostałe wiadomości