Żużlowego mistrza świata poznamy 3 października

10 sierpnia 2020, 14:55, mk
Czy na początku października nasz żużlowy mistrz świata świętować będzie swój drugi tytuł w historii? Medale w tegorocznej okrojonej edycji Grand Prix zostaną rozdane 3 października w Toruniu.

Obrońca tytułu mistrzowskiego – Bartosz Zmarzlik jest w coraz lepszej formie. W niedzielne popołudnie wręcz szalał na torze w Gorzowie w ligowym meczu z Motorem. Zdobył komplet – 18 punktów. Czy to oznacza, że Bartek wrócił już na właściwe tory? Miejmy nadzieję, że tak, bo już pod koniec września pierwsza runda Grand Prix.

Dzisiaj organizatorzy cyklu ujawnili, gdzie odbędzie się siódma runda zmagań o tytuł mistrza Świata. Najlepsi żużlowcy świata spotkają się na MotoArenie w Toruniu, na której zakończona zostanie tegoroczna rywalizacja w cyklu. Turnieje te przewidziane są na 2 i 3 października.

– Cieszymy się, że możemy mieć dwa ostatnie wydarzenia w Toruniu, wieloletniego partnera serii. Doceniamy ich wsparcie i cieszymy się, że możemy teraz zakończyć prace nad pełnym kalendarzem na rok 2020 – powiedział Paul Bellamy dla fim-live.com.

Aktualny kalendarz FIM Speedway Grand Prix 2020:
28 i 29 sierpnia – Wrocław
11 i 12 września – Gorzów
18 i 19 września – Praga
2 i 3 października – Toruń


Podziel się


Komentarze