Kiedy Iversen wróci do ścigania?

11 sierpnia 2020, 13:54, Marcin Kluwak
fot. Patryk Stachowiak
ZZ-tka to był klucz do zwycięstwa – tak mówi w wywiadzie dla TVP Gorzów – trener Stanisław Chomski. Nie sposób się nie zgodzić z tą opinią, bo zawodnicy zastępujący Nielsa Kristiana Iversena wywalczyli aż 10 punktów.

Niels Kristian Iversen po kontuzji, której nabawił się jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, nie był w stanie wrócić do wcześniejszej formy. Jego występu w tegorocznych rozgrywkach, można zaliczyć do słabych. Jak to wygląda w liczbach?

Iversen wystąpił dopiero w wyjazdowym meczu z Rybnikiem. Tam w 3 startach zdobył zaledwie 1 oczko. O wiele lepiej było w Zielonej Górze, gdzie podczas derbów lubuskich Duńczyk zdobył 7 punktów z bonusem. W Grudziądzu było gorzej – 3 starty i 1 punkt + bonus. Jak wyglądałaby zdobycz punktowa po meczu z Lublinem, możemy tylko domniemywać. Po fatalnym upadku Iversen z uszkodzonym nadgarstkiem zdobył łącznie 5 punktów i 2 bonusy.

Dziś wiadomo, że Niels Kristian Iversen wyłączony jest ze startów na minimum 14 dni. - Iversen jest i będzie częścią naszej drużyny. Mamy nadzieję, że będzie gotowy do jazdy na derby w Gorzowie, które odbędą się 30 sierpnia. W ciągu najbliższych godzin w Słubicach przejdzie on operację nadgarstka - mówi w rozmowie z portalem SportowyGorzow.pl, Tomasz Michalski, dyrektor Moje Bermudy Stal Gorzów.

Oznacza to, że Nielsa Kristiana Iversena na pewno nie zobaczymy w dwóch najbliższych meczach Stali Gorzów – 14 sierpnia z Rybnikiem i 17 sierpnia z Wrocławiem. Pod znakiem zapytania stoi jego start 21 sierpnia w Częstochowie.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także


Pozostałe wiadomości