Z Chin prosto do Warty Gorzów

11 sierpnia 2020, 13:02, mk
fot. archiwum prywatne Mariusza Misiury
Po fatalnych występach obu gorzowskich drużyn piłkarskich, władze klubów postanowiły zrobić to, co robią w takich momentach prawie wszyscy – zwolnić trenerów. Warta ma już nowego szkoleniowca, który przyleci do Gorzowa prosto z Chin.

Jak podaje na swoich stronach internetowych Radio Zachód, szkoleniowiec Warty Gorzów – Paweł Wójcik-stracił posadę wczoraj (10.08), po trzeciej z rzędu porażce Warty.

Wójcik pozostaje koordynatorem akademii Warty, natomiast nowym trenerem trzecioligowego zespołu został Mariusz Misiura – informuje Radio Zachód. Mariusz Misiura to były zawodnik Pogoni Szczecin, ale grał też w kilku innych zespołach. Rodowity szczecinian, 39-letni Misiura był też asystentem selekcjonera kobiecej reprezentacji Polski, trenował też kobiece zespoły na zapleczu niemieckiej Bundesligi. Ostatnio pracował w… Chinach, w jednej z akademii piłkarskich.

- Serdecznie dziękujemy Trenerowi Pawłowi i Tomaszowi za ostatni rok ciężkiej pracy, której owocem były sukcesy takie jak dwukrotne zwycięstwo w derbach Gorzowa, uczestnictwo w Finale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim oraz niewątpliwie ten najważniejszy - wywalczenie upragnionego awans do III Ligi. W imieniu całego Klubu Dziękujemy za zaangażowanie, pełen profesjonalizm i serce zostawione w szatni - napisali na swoim fanpage na FB, działacze Warty Gorzów.

Wcześniej, KS Stilon Prosupport Gorzów pożegnał się z trenerem Kamilem Michniewiczem. Jego miejsce zastąpili: Krzysztof Kaczmarczyk i Jacek Skrzyński.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także


Pozostałe wiadomości