Rusza sprzedaż biletów na Grand Prix w Gorzowie

13 sierpnia 2020, 12:38, Marcin Kluwak
Rusza przedsprzedaż biletów na dwie rundy Grand Prix w Gorzowie. Zawody odbędą się 11 i 12 września na Jancarzu. To będzie prawdziwe święto żużla w naszym mieście.

Grand Prix wraca do Gorzowa i to ze zdwojoną siłą. Epidemia koronawirusa wymusiła na organizatorach zmianę formuły turnieju. Turnieje o tytuł mistrza świata odbędą się w tym roku w trzech polskich miastach i w stolicy Czech. W Gorzowie najlepsi zawodnicy świata ścigać się będą w piątek i sobotę – 11 i 12 września.

- Bilet na to wydarzenie można kupić już za 99 złotych. Posiadacze karnetów zapłacą mniej o 10 złotych. I to właśnie dla nich uruchamiamy przedsprzedaż, ale trzeba się spieszyć. Karnetowicz tańszy bilet będzie mógł kupić tylko od 15 do 17 sierpnia. Od wtorku rusza sprzedaż otwarta dla wszystkich – mówi Tomasz Michalski, dyrektor Moje Bermudy Stal Gorzów.

Najtańsze bilety – za 99 złotych obowiązują na sektory 24 i 25. Bilet na trybunę niską kosztują 150 złotych, na trybunę wysoką 170, a bilet VIP kosztuje 700 złotych. Podane ceny biletów dotyczą jednego turnieju.

Bilet w cenie dla posiadaczy karnetów w przedsprzedaży na www.stal.kupbilety.pl a w poniedziałek pomożemy kupić bilet w Sklepie Kibica przy Stadionie. Od wtorku bilety będzie można kupić przez przez internet na:

- www.stal.kupbilety.pl

- www.kupbilet.pl

- w każdym EMPiK`u


Podziel się


Komentarze