Dziś kolejne ściganie na Jancarzu

14 sierpnia 2020, 13:49, Marcin Kluwak
fot. Patryk Stachowiak
Moje Bermudy Stal Gorzów idzie za ciosem i liczy na kolejną wygraną w PGE Ekstralidze. Gorzowianie mają szansę zgarnąć dziś pełną pulę, bo w pierwszej rundzie w Rybniku przegrali zaledwie dwoma punktami.

W Rybniku przegrał tylko Gorzów. Było to 28 czerwca, w trzeciej rundzie PGE Ekstraligi. Wówczas rybniczanom udało się dowieźć dwupunktowe zwycięstwo (46:44). Stal, aby myśleć o bonusie, musi więc wygrać minimum 47:43.

Stali punkty potrzebne są jak tlen. Co prawda widmo spadku do niższej klasy rozgrywkowej zostało już zażegnane, ale zaufanie kibiców, a co za tym idzie – chęć wydania pieniędzy na bilety na kolejny mecz – odbudować może tylko zwycięstwami. Kibice głodni są sukcesów drużyny, dobrych startów potrzebują też żużlowcy, bo to przecież między innymi od ilości zdobytych punktów, zależy ich wynagrodzenie.

Mecz Moje Bermudy Stal Gorzów - PGG ROW Rybnik, rozpocznie się w piątek, 14 sierpnia o godzinie 18:00. Transmisję telewizyjną przygotuje stacja nSport+. RELACJA TEKSTOWA OD 17:50 NA NASZYM PORTALU

Awizowane składy:
Moje Bermudy Stal Gorzów
9. Szymon Woźniak
10. Bartosz Zmarzlik
11. Krzysztof Kasprzak
12. Niels-Kristian Iversen
13. Anders Thomsen
14. Mateusz Bartkowiak
15. Rafał Karczmarz

PGG ROW Rybnik
1. Kacper Woryna
2. Mateusz Szczepaniak
3. Václav Milík
4. Siergiej Łogaczow
5. Robert Lambert
6. Kamil Nowacki
7. Mateusz Tudzież


Podziel się


Komentarze