Warta jedzie po punkty do podwrocławskiej Gaci

15 sierpnia 2020, 11:41, Marcin Kluwak
fot. Łukasz Sobala - Press Focus
Warta jedzie do Gaci szukać meczowych punktów. Po trzech z rzędu porażkach gorzowianie muszą wzbić się na wyżyny swoich umiejętności i pokonać Foto-Higienę. Jednak nie będzie to proste zadanie.

- Bez względu na to z kim gramy, najbliższe spotkania będą dla nas istotne, żeby w kocu zdobywać punkty – mówił w wywiadzie z Radiem Zachód kapitan gorzowskiej drużyny – Damian Szałas. Piłkarze Warty doskonale zdają sobie sprawę ze swojego zerowego dorobku w ligowej tabeli, a mimo to, w dość dobrych nastrojach wybierają się na kolejny mecz. - Wiem, gdzie jesteśmy – w którym miejscu, wiemy też, co trzeba zmienić, co trzeba poprawić, żeby to ruszyło w dobrym kierunku. Jestem pełen optymizmu i nadziei, że w sobotę pierwsze punkty przywieziemy do Gorzowa – dodaje Szałas.

Warciarze przegrali wysoko w Zabrzu i Chorzowie. Jednak te zespoły grają w lidze o zupełnie inne cele. W Gorzowie zmienił się trener, który już po ostatnim meczu obiecywał, że Warta będzie grać tylko lepiej. Na razie jednak brakuje treningów.

- Z niecierpliwością czekam na poniedziałek, kiedy będą mógł przeprowadzić taki mikro-cykl przed meczem z Kluczborkiem. Teraz jedziemy w bojowym nastawieniu do Gaci, żeby zdobyć trzy punkty, żeby wrócić z uśmiechami na twarzy i później będziemy kontynuować nasz proces szkolenia tak, żeby zawodnicy lepiej rozumieli piłkę, którą chcę, żeby grali – mówił w rozmowie z dziennikarzem radia Zachód trener Warty – Mariusz Misiura.

Mecz w Gaci w sobotnie popołudnie o godzinie 17:00. Relację tekstową będzie można śledzić na facebookowym profilu obu klubów.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także


Pozostałe wiadomości