Stilon powalczy o punkty z Polonią Słubice

15 sierpnia 2020, 12:10, Marcin Kluwak
Dziś do Gorzowa przyjeżdża nas bezpośredni sąsiad w ligowej tabeli. Polonia Słubice swoje jedyne punkty wywalczyła w meczu z rezerwami Lechii Zielona Góra. To i tak lepiej niż Stilon, który wciąż na koncie ma okrągłe zero.

To będzie pierwszy mecz gorzowskiego Stilonu z Krzysztofem Kaczmarczykiem w roli trenera. 40-letni zawodnik swoją karierę rozpoczął w… Polonii Słubice. Tam grał przez 9 sezonów. W ostatnich latach Kaczmarczyk związał się ze Stilonem, a po trzech z rzędu porażkach, zastąpił w roli trenera Kamila Michniewicza.

Nasi dzisiejsi przeciwnicy również niezbyt dobrze radzą sobie w tym sezonie w IV lidze. Wspomniany mecz z rezerwami Lechii, słubiczanie zremisowali 2:2. W kolejnych meczach było tylko gorzej. W Kożuchowie Polonia przegrała 3:0, a tydzień, przed własną publicznością uległa drużynie z Przybyszowa 1:3. Dodatkowo Polonia została wyeliminowana przez Wartę Gorzów z finału lubuskiego Pucharu Polski.

Mecz, w którym Stilon Prosupport Gorzów ma szansę w końcu pierwsze punkty, rozpocznie się na stadionie przy ulicy Olimpijskiej o godzinie 17:00. Wstęp jest wolny.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także


Pozostałe wiadomości