Thomsen dostanie „dziką kartę” na Grand Prix

15 sierpnia 2020, 16:21, red
fot. Patryk Stachowiak
Anders Thomsen prezentuje świetną formę na torze i jest ważnym filarem drużyny obok Bartosza Zmarzlika. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Duńczyk jeżdżący w barwach Stali Gorzów dostanie „dziką kartę” na dwa turnieje Grand Prix, które odbędą się we wrześniu na stadionie im. Edwarda Jancarza.

W dniach 11-12 września w Gorzowie odbędą się dwa turnieje Grand Prix. Wszystko wskazuje na to, że Stal Gorzów będzie wnioskowała o "dziką kartę", która umożliwi występ w zawodach dla Andersa Thomsena, który w ostatnich meczach imponuje formą i wyrasta na drugiego lidera tuż obok Bartosza Zmarzlika. "Dzika karta" dla Thomsena będzie podziękowaniem klubu za skuteczną jazdę i przywożenie dwucyfrowego wyniku w ostatnich meczach, które były bardzo ważne dla Stali. Tylko w meczu z ROW Rybnik, Duńczyk przywiózł 13 punktów.

- Zapewne niosło Cię serce i świadomość, że Tata i Siostra obserwują Cię z trybun. Na pewno także Twój charakter, waleczność i samozaparcie, które idą w parze z ogromnym ciepłem i sympatią. Niósł Cię również nasz doping, dobre przygotowanie i chęć bycia najlepszym. Dołożyłeś 13 punktów do wczorajszego zwycięstwa i między innymi to dzięki Tobie, Bartkowi i Jackowi znów była żółto-niebieska radość. Dołączasz do światowej czołówki Anders i mamy wielką nadzieję, że popędzisz na jej najwyższe szczyty. Dziękujemy za wczoraj. Jesteśmy dumni, że jesteś w naszej drużynie. Pędź dalej! - czytamy na oficjalnym profilu Stali Gorzów.

Według nieoficjalnych informacji, Anders Thomsen ma również przedłużyć kontrakt ze Stalą i to na 2 lata. Podpisanie dokumentów ma być tylko czystą formalnością. Thomsen będzie tuż obok Zmarzlika ważnym filarem drużyny podczas budowanie składu na sezon 2021.


Podziel się


Komentarze