Warta Gorzów przegrywa z MKS Kluczbork

22 sierpnia 2020, 18:57, Marcin Kluwak
fot. archiwum
Podbudowani sukcesem w Gaci, piłkarze Warty Gorzów przystąpili do meczu z wiceliderem tabeli w bojowych nastawieniach. Już na początku meczu Warta strzeliła gola. Radość na stadionie przy Olimpijskiej nie trwała jednak zbyt długo.

Warta Gorzów – MKS Kluczbork 1:2

Warta pierwszego i niestety jedynego gola w meczu zdobyła już w 7 minucie meczu. Paweł Posmyk, przy asyście Przemysława Macierzyńskiego strzela bramkę. MKS wyrównuje w 37 minucie meczu. Gol pada po dośrodkowaniu z narożnika pola karnego. Po uderzeniu głową przez  Filipa Latuska, piłka odbija się od poprzeczki i ląduje w siatce. Na prowadzenie goście wychodzą już po przerwie. W 49 minucie meczu Bartosz Włodarczyk zdobywa drugą bramkę dla swojej drużyny.

Trzeci w tabeli MKS Kluczbork kontra trzynasta w tabeli Warta Gorzów. Wydawało się, że będzie to jednostronne widowisko, ale okazało się, że gorzowianie nie przestraszyli drużyny, która w tym sezonie nie przegrała jeszcze żadnego spotkania. Wręcz przeciwnie – gorzowianie zdołali wypracować kilka bardzo ciekawych sytuacji strzeleckich, które niestety nie zakończyły się powodzeniem.

Kolejnych punktów do ligowej tabeli Warta Gorzów będzie szukać już za tydzień w Żmigrodzie. W sobotę – 29 sierpnia, gorzowianie zagrają na wyjeździe z miejscowym Piastem. Piłkarze ze Żmigrodu zajmują ósme miejce w tabeli III ligi.


Podziel się


Komentarze