Anders Thomsen z dziką kartą na Grand Prix w Gorzowie!

3 września 2020, 11:06, Marcin Kluwak
Trójka zawodników Moje Bermudy Stal Gorzów wystąpi w najbliższych turniejach z cyklu Grand Prix. Te odbędą się w Gorzowie w dniach 11-12 września 2020 roku.

To już pewne. Rewelacyjny Duńczyk Anders Thomsen otrzymał dziką kartę na występ w obu turniejach Grand Prix w Gorzowie. Zawodnik Moje Bermudy Stal Gorzów wystąpił we wszystkich ligowych meczach w tym sezonie, zdobywając łącznie z bonusami 116 punktów. Jego średnia biegopunktowa wynosi obecnie 1.966. Anders Thomsen stał się jednym z filarów gorzowskiej Stali i dlatego też zdecydowano, że to on wystąpi w dwóch najbliższych turniejach.

Thomsen jest więc trzecim zawodnikiem Stali, który pojedzie w Grand Prix w Gorzowie. Obok niego oczywiście Bartosz Zmarzlik oraz Niels Kristian Iversen. Zapowiadają się więc nie lada emocje. Warto przyjść na stadion przy ulicy Śląskiej i na żywo kibicować zarówno Bartkowi, jak i pozostałym reprezentantom naszego klubu.

W kalsyfikacji Grand Prix po dwóch rundach, obrońca tytułu mistrzowskiego – Bartosz Zmarzlik zajmuje piąte miejsce. Iversen jest dziewiąty. Liczymy, że po zawodach w Gorzowie Zmarzlik jeszcze bardziej przybliży się do światowej czołówki.


Podziel się


Komentarze