Klaudia Dudzik w półfinale Miss Startu 2020

3 września 2020, 12:44, Marcin Kluwak
Klaudia Dudzik z Moje Bermudy Stal Gorzów trafiła do grona ośmiu finalistek tegorocznej edycji Miss Startu PGE Ekstraligi. Głosowanie trwa do 8 września, do godziny 12:00.

3 września o godz. 12:00 rozpoczął się półfinał konkursu Miss Startu PGE Ekstraligi 2020. Osiem najlepszych podprowadzających, po jednej z każdego klubu PGE Ekstraligi rywalizuje o cztery miejsca finałowe.

W eliminacjach, które zakończyły się ostatniego dnia sierpnia, wzięło udział 36 dziewczyn, w tym cztery z Gorzowa. Były to: Alicja Binaś, Klaudia Dudzik, Monika Gorączka i Natalia Lachowicz. Do półfinału konkursu kwalifikowało się osiem uczestniczek, po jednej z każdego Klubu PGE Ekstraligi, na które oddano największą liczbę głosów. Natomiast do ścisłego finału kwalifikują się cztery uczestniczki, na które oddano największą liczbę głosów.

Głosowanie odbywa się na stronie PGE Ekstraligi: https://speedwayekstraliga.pl/glosowania/miss-startu-pge-ekstraligi-2020-polfinal/

MISS STARTU PGE EKSTRALIGI 2020 otrzyma w nagrodę nie tylko szarfę tytułową, ale także zegarek damski marki Aztorin, voucher o wartości 3000 zł (brutto) na pobyt dwóch osób w jednym z Hoteli SPA na terenie Polski (długość pobytu min. 3 doby) oraz voucher wartości 1500 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.

V-CE MISS STARTU PGE EKSTRALIGI 2020 otrzyma szarfę tytułową, zegarek damski marki Aztorin i voucher wartości 1000 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.

II V-CE MISS STARTU PGE EKSTRALIGI 2020 może liczyć na szarfę tytułową, zegarek damski marki Aztorin i voucher o wartości 500 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także


Pozostałe wiadomości