Warta wygrywa z rezerwami Zagłębia Lubin

12 września 2020, 17:45, Marcin Kluwak
fot. archiwum
Warta Gorzów zdobywa kolejne punkty na wyjeździe. Tym razem podopieczni trenera Misiury wywożą cenne punkty z Lubina. Tam w meczu z rezerwami Zagłębia, gorzowianie wygrali 2:1.

Zagłębie II Lubin - Warta Gorzów 1:2 (1:0)

Pierwszą bramkę zdobyli miejscowi. Było to już w drugiej minucie, kiedy to sędzia podyktował 11-stkę dla miejscowych. Okazję bezbłędnie wykorzystał Daniel Dudziński.

Na dodatek, od 61 minuty spotkania, Warciarze grali w 10, bo czerwoną kartkę zobaczył Paweł Krauze. To – jak się okazało – tylko zmobilizowało nasz zespół do dalszej walki. W 65 minucie sędzia podyktował kolejny rzut karny, tym razem dla gości. Strzelał Paweł Posmyk, jednak bramkarz Zagłębia doskonale wyczuł intencje naszego zawodnika i karnego obronił. Jednak przy dobitce był już bezradny. Tym samym Warta doprowadziła do remisu.

Kolejna bramka padła w 73 minucie. Wówczas to fenomenalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Dominik Siwiński, ustanawiając wynik na 1:2.

Gorzowianie po tym meczu znajdują się na 7 pozycji w ligowej tabeli. Mają na swoim koncie już 9 punktów. Wszystkie te punkty zdobyte zostały na wyjeździe – kibice czekają na to, aż Warciarze zaczną strzelać bramki w Gorzowie.

Kolejny mecz rozegrany zostanie w Gorzowie – 19 września Warta podejmie sąsiadującą z nami Polonię Bytom. Mecz zaplanowano na godzinę 16.


Podziel się


Komentarze