Złoto Filipa Kucharczyka

21 września 2020, 10:58, inf. prasowa
Filip Kucharczyk z Klubu Sportowego Bulldog Gorzów został mistrzem Polski w Kickboxingu w formule Low Kick. Zawody odbyły się w miniony weekend w Starachowicach, gdzie do rywalizacji przystąpiła rekordowa liczba 349 zawodników z 92 klubów.

Klub Sportowy Bulldog Gorzów pod wodzą trenera Tomasza Bagrowskiego reprezentowało dwóch zawodników: Kamil Kulisz i Filip Kucharczyk. Pierwszy mniej doświadczony przegrywa w ćwierćfinale, jak się później okazało z aktualnym mistrzem. Za to Filip Kucharczyk jest bezkonkurencyjny w kategorii junior młodszy do -51 kg. W finałowej walce nasz zawodnik wygrywa przed czasem pokonując w pięknym stylu bardzo dobrego i utytułowanego zawodnika z klubu Legion Głogów.

Dziękujemy za pomoc i wsparcie finansowe naszego wyjazdu Urzędowi Miasta Gorzowa Wlkp., Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubuskiego oraz sponsorom klubu: OPTIMUM BAU, Dach-System, MACIEJEWSKI MEBLE NA WYMIAR, SKG Gorzów, KONMAR, ZINEK TRANSPORT, VICTORIUS STAL TECH.

Polski Związek Kickboxingu jest potęgą w sportach walki w naszym kraju. Poziom rywalizacji również na najwyższym światowym poziomie.


Podziel się


Komentarze