Kogo tym razem zastąpi Holder?

24 września 2020, 17:01, Marcin Kluwak
Czy w niedzielnym meczu przeciwko drużynie z Wrocławia zobaczymy Krzysztofa Kasprzaka, czy pod taśmą pojawi się Niels Kristian Iversen? Obaj zawodnicy są w awizowanym składzie, ale jednego zastąpi młody Holder. Trener Chomski wciąż nie wskazuje którego.

Po słabym występie w meczu we Wrocławiu już podczas transmisji telewizyjnej trener Chomski był pytany, czy w rewanżowym spotkaniu zobaczymy Krzysztofa Kasprzaka. Wówczas szkoleniowiec gorzowskiej drużyny odpowiedział, że nie układa składu za pośrednictwem mediów. Dziś na konferencji prasowej dziennikarze nie doczekali się też jasnej deklaracji.

- Mamy kolejny mecz, furtka dla wszystkich jest otwarta. Dyspozycja Nielsa Kristiana Iversena w ostatnich meczach też daje dużo do myślenia. Ale znam przyczyny porażki, myślę, że na następnym treningu powinny być rozwiane. Jesteśmy zespołem, chcę mu pomóc. Każdy się martwi o wynik drużyny. Łącznie z Bartkiem, który w każdej sytuacji nam pomaga – pomagał nam Niels, kiedy była sytuacja dość trudna dla juniorów. Jest Krzysztof Kasprzak, który tez ma apetyt jazdy w play-offach, droga nie jest zamknięta, wszystko się okaże po treningach, które mam nadzieję uda nam się przeprowadzić – mówił Chomski.


Z powyższych zdań można wywnioskować, że trener Stali da kolejną szansę Iversenowi, który w ostatnich dniach znakomicie zaprezentował się w lidze szwedzkiej. Duńczyk zdobył w meczu 12 punktów.

Awizowane składy:
Moje Bermudy Stal Gorzów:
9. Szymon Woźniak
10. Bartosz Zmarzlik
11. Niels-Kristian Iversen
12. Anders Thomsen
13. Krzysztof Kasprzak
14. Wiktor Jasiński
15. Rafał Karczmarz

Betard Sparta Wrocław
1. Maciej Janowski
2. Bartosz Curzytek
3. Przemysław Liszka
4. Max Fricke
5. Tai Woffinden
6. Gleb Czugunow
7. Michał Curzytek


Podziel się


Komentarze