Bez nowych zakażeń w Warcie Gorzów

10 listopada 2020, 13:32, red
Dwóch zawodników Warty Gorzów zakażonych było koronawirusem. To wystarczyło, aby przełożyć jeden z ostatnich meczów w III lidze piłki nożnej. Warta Gorzów nie pojechała do Tarnowskich Gór na mecz z miejscowym Gwarkiem.


To już praktycznie finisz ligowych rozgrywek w tym roku. Jeżeli nie liczyć zaległego meczu w Tarnowskich Górach, który ma zostać rozegrany 5 grudnia, to piłkarze Warty mają do rozegrania jeszcze 3 kolejki. W najbliższą sobotę z rezerwami Miedzi Legnica później czeka ich mecz wyjazdowy w Pawłowicach (21.11) i ostatni planowe spotkanie u siebie z LKS Goczałkowice-Zdrój (28 listopada).

Wszystko odbędzie się zgodnie z planem, o ile gorzowianie przejdą pozytywnie wszystkie testy na koronawirusa. Poinformował o tym w rozmowie z Gazetą Lubuską, prezes Warty – Zbigniew Pakuła.

- W świąteczną środę, 11 listopada, cała drużyna przejdzie powtórne testy, a przed weekendem zamierzamy jeszcze wykonać chłopakom dodatkowe badania na obecność w krwi przeciwciał. Chcemy mieć stuprocentową pewność, że nikt nie jest zakażony.

Jeżeli wyniki będą negatywne, mecz ligowy z rezerwami Miedzi Legnica odbędzie się w sobotę o godzinie 13:00 na stadionie przy ulicy Olimpijskiej. Transmisja ze spotkania dostępna będzie w systemie PPV. Koszt wykupienia dostępu to 12 złotych.


Podziel się


Komentarze