Dwa medale na zakończenie

18 grudnia 2011, 21:29
Zakończyły się rozgrywane w Poznaniu mistrzostwa Polski w pływaniu. W ostatnim dniu zawodów zawodniczki MKP Słowianka na podium stawały dwukrotnie.
Srebro na 100 metrów stylem klasycznym dla gorzowskiego klubu wywalczyła Paulina Zachoszcz. Nie wiele zabrakło a na podium po tym wyścigu mielibyśmy dwie zawodniczki MKP Słowianka, gdyż czwarta była Kinga Cichowska. Ostatni medal dla naszego klubu wywalczyła sztafeta 4x100 metrów stylem zmiennym w składzie: Anna Porzelska, Paulina Zachoszcz, Agata Szmagalska i Joanna Zachoszcz, która ostatecznie była druga, przegrywając tylko z ekipą WKS Śląsk Wrocław.

Ostatecznie gorzowianki na poznańskich zawodach wywalczyły sześć krążków. Niestety zabrakło tego najcenniejszego, złotego.