Nie dali szans GKPW 59

21 maja 2012, 10:53
fot. Bartosz Zakrzewski
W Łodzi piłkarze wodni GKPW 59 dwukrotnie przegrali z drużyną Uniwersytety Łódzkiego 20:13 oraz 22:8. Przeciwnikiem gorzowian był zespół broniący tytułu Mistrza Polski Seniorów, aktualny wicelider rozgrywek.
W Gorzowie w drugim meczu gorzowianie sprawili niespodziankę pokonując zespół Uniwersytetu Łódzkiego 5:4. Było to spore zaskoczenie zwłaszcza, że dzień wcześniej podopieczni Piotra Diokonowa przegrali 3:16. Na pojedynek z wiceliderem gorzowianie pojechali będąc na czwartej pozycji w tabeli.

Pierwsze spotkanie w Łodzi było transmitowane na żywo w telewizji internetowej. Sympatycy gorzowskiej drużyny mogli obejrzeć to spotkanie w swoich domach. Drużyna GKPW 59 starała się utrzymać tempo rywala. Pojedynek zakończył się wygraną miejscowych 20:13. W drugim meczu zdecydowanie lepiej zagrali gospodarze. Piłkarze wodni Uniwersytety Łódzkiego wygrali wysoko 22:8.

Łodzianie gonią w tabeli Arkonię Szczecin. Obecny lider rozgrywek będzie kolejnym rywalem gorzowian. Te pojedynki odbędą się podczas drugiego weekendu czerwca.

Radosław Siuba

Podziel się


Komentarze