Dwie przegrane w Szczecinie

7 czerwca 2012, 21:30
fot. Bartosz Zakrzewski
Piłkarze wodni GKPW 59 przegrali na wyjeździe z Arkonią Szczecin dwa pojedynki. Były to ostatnie dwa starcia gorzowian w tym sezonie.
W czwartek drużyna GKPW 59 wybrała się do Szczecina na dwa ostatnie starcia w tym sezonie. Przed rozegraniem tym pojedynków gorzowianie zajmowali w tabeli czwartą lokatę, zaś Arkonia to obecny lider rozgrywek. Wiadomo było, że dla zespołu z województwa lubuskiego będą to ciężkie mecze.

Zgodnie z zapowiedziami gospodarze postawili zawodnikom GKPW 59 trudne warunki gry. W porannym pojedynku gorzowianie zdobyli zaledwie dwie bramki przegrywając z miejscową drużyną 19:2. Podopieczni Piotra Diakonowa nie raz potrafili sprawić niespodziankę w tak trudnych spotkaniach, jednak dzisiaj tak nie było. Drugie starcie zakończyło się kolejnym pewnym zwycięstwem lidera rozgrywek 15:4.

Po ostatnich starciach w sezonie piłkarze wodni GKPW 59 zajmują w tabeli czwartą pozycję. Jednak nie jest to ostateczne miejsce w rozgrywkach. Gorzowianie muszą czekać na rozstrzygnięcia w meczach, które pozostały innym drużynom.

Radosław Siuba

Podziel się


Komentarze


Zobacz także


Pozostałe wiadomości