Młodzi pływacy na Słowiance

29 lutego 2016, 16:08, inf. prasowa
fot. CS-R Słowianka
Już w najbliższy piątek w Gorzowie, na basenie sportowym Słowianki rozpoczną się kolejne zawody w pływaniu. Tym razem na torach zmierzą się piętnastoletni pływacy z całego kraju.

 W tegorocznych Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych -15 lat udział weźmie aż 577 zawodników z 143 klubów. Zawody trwać będą od piątku do niedzieli. To duża impreza z potężną ilością uczestników. Organizatorzy spodziewają się ponad 700 gości. To jedna z największych imprez pływackich zarówno w naszym mieście jak i w kraju. Z całą pewnością przyczynia się do krzewienia sportu wśród młodych ludzi, a także promuje zarówno gorzowską „Słowiankę” jak i miasto Gorzów.

Fakt, iż Polski Związek Pływacki po raz kolejny powierza nam organizację tak prestiżowej imprezy sportowej, świadczy o profesjonalizmie wynikającym z wielu lat doświadczenia w realizacji tego typu przedsięwzięć z najwyższą starannością – mówi rzecznik prasowy CSR "Słowianka".

Podczas imprezy nastąpi ograniczenie powierzchni, z całkowitą rezerwacją basenu sportowego włącznie. Organizatorzy zachęcają do zapoznania się z programem Mistrzostw oraz grafikiem zajętości torów na slowianka.pl w zakładce ‘wolne tory’.

Tradycyjnie Słowianka zaprasza do wspólnego kibicowania, wstęp na trybuny jest bezpłatny. - W szczególności zapraszamy na Ceremoniał otwarcia, który odbędzie się w piątek o godzinie 16:45 oraz na uroczyste zakończenie Mistrzostw w niedzielę o godz. 19:30 – dodaje Karina Nowak.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także


Pozostałe wiadomości